Článek

070 SHAKE V ROXY

070 Shake

3. 7. 23 ♦ Roxy, Praha

Gangsterská flow a temná romantika. 070 Shake poprvé v Praze

Hudba rapperky 070 Shake vychází z těch nejtemnějších zákoutí a stínů duše. Její nokturnální zamlžený sound tvoří ideální doprovod k bezesným nocím plným těžkých myšlenek. Na stagi ale vždy předvádí nekompromisní gangsterskou flow – tak jak to předvedla na hlavní stagi festivalu Coachella.

Do Prahy hudebnice, která spolupracovala na virálních singlech s Fredem Again.., Madonnou nebo se zpěvačkou Raye, přiveze svou ceněnou desku You Can’t Kill Me. Vstupenky v ceně 690 korun bude možné pořídit od 28. dubna přes fource.cz, GoOut a Ticketmaster. O den dříve k nim budou mít přístup registrovaní fanoušci Fource Friends.

Kariéra hudebnice z New Jersey akcelerovala v roce 2016, kdy ji podepsal label GOOD Music. Krátce nato se tak objevila ve skladbách Pushy T, Nase nebo Kanyeho Westa. Populární je i na nezávislé popové scéně, mezi časté spolupracovnice se řadí i Christine and the Queens, singl Guilty Conscience z debutové desky Modus Vivendi remixovali Tame Impala.

Její jemný hlas a sentimentální melodická rytmika skvěle doplnili výrazné rapové skladby i taneční bangery. Stejně jako ve své tvorbě se v rámci spoluprací nikdy nebála ukázat svou zranitelnou stránku a prozkoumávat nekonformní nebo temně romantická místa. Ve svých skladbách vypráví historky s gangsterským pozadím, zpovídá se ze svých závislostí, velký prostor dává lásce k sobě samotné.

A přesně takové je i aktuální album You Can’t Kill Me, na kterém se 070 Shake noří ještě hlouběji do svého nitra, kde zkoumá své slabé stránky. Jako málokomu se jí daří vyzdvihovat vlastní zranitelnost a otevřenost, a zároveň tvořit vlastní osvobozující manifest dodávající sílu svým posluchačům. „Nemůžeš mě zabít, protože jsem víc než mé tělo,“ vysvětluje název své desky.

facebookový event | https://www.facebook.com/events/1575393839633643
vstupenky a event na webu Fource | https://fource.cz/cs/events/070-shake-23/

reklama
reklama
reklama