Článek Rozhovor Soutěž

3×3 – JIŘÍ, JAN A ALVIN BURIAN MAJÍ NOVÁ ALBA

Jiří, Jan a Alvin Burian přicházejí s třemi novými alby, která spojuje jejich jedinečný projekt na hudební scéně nazvaný 3×3 / 3 Generace, 3 Alba, 3 Hudební směry. Jiří Burian je autorem hudby a producentem těchto alb, která představují nový unikátní pohled na současnou hudbu.

Tři generace talentu – Jan, Jiří a Alvin Burian – spojily své vášně a představují nová alba, která byla uvedena na trh v březnu. Jejich křest se uskuteční 14. dubna v Café v lese v pražských Vršovicích za účasti autorů a zajímavých hostů.

Tohle je pro mě slavnostní okamžik a moc dobře si uvědomuju, že už se to nikdy nemusí opakovat. Otec, syn, vnuk a tři alba vycházející ve stejnou dobu. Tátovi je už něco kolem 70 let a já jsem určitě neslyšel podobně znějící album s nikým jeho věkový kategorie. Naopak můj prostřední syn Alvin v osmi letech udělal něco, co taky moc dětí zatím nezkusilo. Celkově mám z toho projektu velkou radost,“ říká Jiří Burian.

Burianovi představují své nové nahrávky: „Heart Wins“ od Jiřího Buriana, „Dobrý sen!“ od Jana Buriana a „Hudba pro moje uši“ od osmiletého Alvina Buriana. Tyto alba nejsou pouze o hudbě, ale také o sdílení vášně pro tvorbu a umění.

Jiří Burian, známý hudebník a producent, představuje sólový projekt „Heart Wins“, který bude dostupný jak digitálně, tak i jako kniha s QR kódy odkazujícími na jednotlivé skladby. Mezi hudebními hosty na tomto albu jsou Albert Černý, Anna Vaverková, LVCAS DOPE a další.

Jan Burian, osobnost české kulturní scény, se prezentuje albem „Dobrý sen!“, které je bohaté na různorodé hudební prvky a jeho texty jsou vydány i jako sbírka básní.

Třetím albem v této sérii je „Hudba pro moje uši“ od osmiletého Alvina Buriana, jehož hudba je originální a surrealistická. Na albu pracoval společně s otcem Jiřím Burianem. Tato spolupráce není pro Jiřího novinkou, neboť již v minulosti spolupracoval s dalším svým synem na úspěšném singlu.

Tento projekt zahrnuje více než jen hudbu – je to setkání tří generací a jejich uměleckých vizí, které se odehrává jak ve studiu, tak i na pódiu. Je to slavnostní okamžik, který zdůrazňuje trvalou vášeň rodiny Burianů pro hudbu a umění.

Pro vytvoření vizuálního dojmu pro jejich nový hudební projekt se Jiří, Jan a Alvin Burian spojili s renomovaným fotografem Tomášem Třeštíkem. Známý svým mistrovským způsobem zachycení momentů, Třeštík vytvořil sérii fotografii, na kterých se všichni tři Burianové přirozeně propojují s jejich hudbou a uměleckým dědictvím.

Focení se uskutečnilo v prostorách Showroomu Voix, domově nejlepší hudební aparatury, která poskytla ideální kulisu pro tento kreativní proces. Mezi zvukem rezonujícími v prostoru těchto inovativních technologií vzkvétala atmosféra plná inspirace a uměleckého ducha.

Tyto obrázky nejsou pouhými statickými záznamy, ale živými portréty umělců v jejich přirozeném prostředí, připomínajícími, že hudba je nejen o zvucích, ale i o spojení s okolním světem. Každý snímek vypráví svůj příběh, odkazuje na minulost, přítomnost a budoucnost, které tři Burianové společně sdílejí a formují prostřednictvím své hudby.

Rozhovor

2.4.2024 17:00

O projektu, nových albech a koncertu si budeme povídat v úterý 2.4. v 17 hodin. Našimi hosty budou Jiří a Jan Burianovi.

Soutěž

V úterý 9.4. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama