Článek Soutěž

GINFEST 2023 V GALERIE VILLA PELLÉ

Ginfest 2023, největší oslava řemeslných ginů v Česku proběhne v sobotu, 17. června, v Galerie Villa Pellé. 

Již po sedmé se představí veřejnosti na jednom místě nejvýznamnější výrobci a distributoři, kteří se budou dělit s návštěvníky o svoji lásku a vášeň k ginu. Nabídnou nejen vzorky svých značek 

k ochutnání, ale také vás seznámí s jejich příběhy a zajímavostmi. 7. ročník Ginfestu se koná 17.   června, od 12 do 21 hodin v prostorách Galerie Villa Pellé v Praze Bubenči.

Na programu jsou semináře s odborníky, brand ambasadory značek od nás i ze zahraničí, řízené degustace, nové i klasické ginové koktejly. Po celou dobu bude k dispozici originální catering včetně pastrami, sushi i vegetariánských pokrmů, během odpoledne a večera vystoupí kytarista, zpěvák a skladatel Jakub Xavier Baro. 

V ceně základní vstupenky na Ginfest je také vstup na výstavu Lubomíra Typlta – Levitace.

Lubomír Typlt se v posledních několika letech stal jednou z nejvýraznějších postav současné středoevropské malby, které se dostalo velké odezvy od diváků i sběratelů. Stal se vůdčí osobností, na jehož výstavy je vždy upřena velká pozornost. 

Novorenesanční Pelléovu vilu, architektonickou perlu z roku 1889 od architekta Rudolfa Koukoly, najdete v klidné rezidenční a diplomatické části Bubenče, mezi Hradem, Letenskými, Chotkovými sady a Královskou oborou, v blízkosti stanice metra A Hradčanská. 

Více informací o programu 7. ročníku Ginfestu najdete na www.ginfest.cz 

Předprodej vstupenek je na https://goout.net/cs/ginfest-2023/sznumsv/

Soutěž

Ve středu můžete soutěžit o 4 vstupy na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama