Článek

ADVENTNÍ KALENDÁŘ REFLEKTORU ZA ROK 2023

Jedna výtečná deska na jeden prosincový den. Hudebně obsedantní magazín Reflektor, který můžete na Radiu 1 ladit každou středu večer, naděluje posluchačům adventní kalendář. Od 1. prosince až do vánočních svátků na sociálních sítích postupně představí 23 nejlepších českých alb roku 2023.

„Každý den na vás vysypeme jedno video. A půjdeme postupně – 23 míst a 23 desek za rok 2023 podle nás. Adventní kalendář zakončíme symbolicky na štědrý den,“ říká programový ředitel Radia 1 a spoluautor Reflektoru Zdeněk Lichnovský. Pořad s ním už od května 2019 připravuje Vojtěch Tkáč, který k vánočnímu nápadu dodává: „Zkrátka česká hudba, která nás nejvíc bavila v uplynulém roce. Každé dopoledne na všech našich profilech napříč sociálními sítěmi.“

Jednotlivá políčka adventního kalendáře můžete v podobě krátkých videí otevírat skrz profily Reflektoru na Instagramu, Facebooku, TikToku a YouTube. Objevovat se budou zároveň také na oficiálních sítích Radia 1. O natáčení a editace se postaral Martin Nouza, sváteční grafiku dodala Zuzana Domínová. Bilance nejzajímavějších alb roku 2023 v prosinci neminou ani samotné vysílání Radia 1. Reflektor můžete poslouchat živě každou středu od 20 do 21 hodin. Partnerem pořadu je Marshall – zvuk z velkých koncertních pódií do vašich uší bez jediného kompromisu.

Instagram: https://www.instagram.com/reflektor_cz/

Facebook: https://www.facebook.com/ReflektorR1

TikTok: https://www.tiktok.com/@reflektor_r1

YouTube: https://www.youtube.com/@ReflektorR1

reklama
reklama
reklama