Článek

ANNA VYSTOUPÍ V PRAZE


Svou hudbu označuje za niternou, melodickou a uvolněnou. S královnou electroclashe(Miss) Kittin vydala Forever Ravers, nemilosrdně tepající track navržený tak, aby rozpálil každý dancefloor. Její produkce je svůdná, úderná, strhující. Na světových podiích se střídá s Carlem Coxem, v hlavních časech vystupuje na festivalech jako Coachella. Její první návštěva Roxy v sobotu 1/4 bude obrozující a odzbrojující.

Vášeň, tvrdá práce a neutuchající oddanost řemeslu. Loving through music. Tím lze vysvětlit  vzestup Any Mirandy alias Anny mezi současnou špičku světového DJingu. Vyrostla v klubu svého otce, v němž také začala hrát.

Co pro ní je největší výzvou při tvorbě hudby? „Je třeba najít správnou rovnováhu mezi jednotlivými prvky. S tím se potýkám zpravidla, vždy chci použít méně nápadné prvky, takže je těžké najít balanc. Ve své produkci se snažím, aby track fungoval, aniž bych ho přesytila,” odpovídá.

Podepsaná je pod rozmanitě pojatými remixy Depeche Mode, Grimes či Orbital. Vydává u labelů jako Drumcode, Terminal M anebo Afterlife. „Pusťte si The Spring of Dreams (2022) před spaním, uvolněte se a vydejte se do říše snů, nabádá Anna. „Doufám, že vám pomůže na cestě, protože hudba je mocný lék,” dodává ke svém albu, které vzniklo ve spolupráci s AI aplikaci Endel.

instagram.com/djannaofficial
soundcloud.com/dj_anna
facebook.com/djannabr

Nadcházející akce v ROXY Prague:

31/3    ➔ Fjaak

1/4      ➔ ANNA

7/4      ➔ Sama’ Abdulhadi

21/4    ➔ CLTX

22/4    ➔ Paolo Ferrara

28/4    ➔ Dax J 

29/4    ➔ VTSS

5/5     ➔ Magdalena 

12/5    ➔ Chase & Status

13/5    ➔ ØTTA

19/5    ➔ Skream 

20/5   ➔ Giorgia Angiuli

26/5    ➔ HAAi

10/6    ➔ I Hate Models

16/6    ➔ Ki/ki

24/6    ➔ Jude & Frank

16/10 ➔ Postmodern Jukebox

reklama
reklama
reklama