Článek

BAASCH A BARIEL V KLUBOVNĚ

Polská elektronická hudba v Praze: BAASCH

Ve čtvrtek 22. června se v dejvické Klubovně představí polský producent a zpěvák Baasch, významná postava tamní elektronické scény. Jako support na koncertě vystoupí pražská vycházející hvězda Bariel se svým nově pojatým audiovizuálním projektem. 

Baasch je polský producent, skladatel a zpěvák. Jeden z velmi originálních umělců na polské elektronické hudební scéně. Je známý pro propracovaná aranžmá svých skladeb, zapamatovatelné refrény, chytlavé, povětšinou temné melodie, zajímavé texty v angličtině i polštině, a fascinující vokály. Skládá také soundtracky pro filmy, divadlo, reklamy a umělecké výstavy. Do Klubovny spolu s ním přijede bubeník Robert Alabrudziński a Alek Żurowski na syntetizátory.

Jakub Baierl (Méta Monde, YOGA Kolektiv) se svým novým audiovizuálním projektem ztělesňuje svou lásku k analogovým synťákům a elektronické hudbě coby producent Bariel. Melancholicky optimistický mileniál prožívající nárazy štěstí, bolesti, strachu, klidu i euforie. Emocemi řízená hudba tvořená syntezátory a drummashinami a texty, které občas impulzivně vznikají tady a teď, obohacené živou kytarou Zdeni (Good Times Only) a živými vizuály od Rmm Gee (Méta Monde) spojující daný okamžik s reálným světem.

Při obou koncertech tak půjde o progresivní a instrumentálně zajímavý přístup k elektronické hudbě.

Základní info:

Kdy: čtvrtek 22. června 2023

Kde: Kulturní centrum Klubovna, Generála Píky, Praha 6

Vstupné: do 15.6. 200,- / od 16. 6. 250,- / na místě 300,-

Předprodej: https://goout.net/cs/baasch%2Bbariel/szocuvv/

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1429326947831008

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=pOwbmFYERVo&ab_channel=BaaschVEVO

Kontakty:

https://www.klubovna.povalec.cz/

https://www.facebook.com/klubovna

https://www.instagram.com/klubovna_povalec/

reklama
reklama
reklama