Článek

BACKSTAGE NA VÝSTAVIŠTI

Kde:

Rychta na Střídačce
Malá sportovní hala

Kdy:

31. března 2022
19:30 – 22:00 hod

Pojďte nakouknout do zákulisí zajímavých, úspěšných a sledovaných projektů. Odhalíme pro vás to, co se děje za oponou, budeme si povídat o jejich přípravě a o věcech, které nejsou na první pohled patrné.

Backstage je seriál talkshow, které jsme odstartovali letos v únoru na Střídačce v Malé sportovní hale na Výstavišti. Večery moderuje svým osobitým způsobem Filip Koryta, básník, moderátor, hudebník, copywriter a slampoetrista vystupující pod přezdívkou Dr. Filipitch. V roce 2017 v téhle disciplíně získal dokonce titul mistra České republiky.  (https://www.filipkoryta.cz/tesi-me/)

První Backstage byla věnovaná projektu Jeden svět, festivalu, který pořádá největší česká neziskovka Člověk v tísni a který si už před dvaadvaceti lety dal za cíl vychovávat lidi napříč generacemi v oblasti lidských práv. Ve čtvrtek 31. března nás čeká Backstage s pořadovým číslem 2, jejímž tématem bude Filipova oblíbená Slam poetry. Pozvanými hosty jsou Anatol Svahilec a Tomáš T. Kůs. Jako každý Backstage večer, i tentokrát máme připravenou hudební pecku na závěr: zahraje vám DJ Szintisarpád. sedlající své gramofony tím nejlepším, nejživějším a nejprýštivějším, co země koruny sv. Istvána kdy nabídla Neznáte? Nehledejte. Přijďte.

https://www.navystavisti.cz/udalosti/backstage-slam-poetry/?termin=94&program=154

Třetí Backstage vás v dubnu pozve do zákulisí filmové distribuční společnosti a poodhalí proces, jakým se vybírají dobré filmy do artových kin. Na téma Aerofilms se můžete těšit 21. dubna. Další večery pro vás chystáme.

reklama
reklama
reklama