Článek Soutěž

BARDZO FAJNÝ FESTIVAL PŘEDSTAVÍ NOVÉ POLSKÉ FILMY

Desátý jubilejní Bardzo fajný festival představí komorní výběr nových oceněných netuctových filmů o současném Polsku, které přitahují formou, tématem nebo prostředím. Těšit se můžete na sociální drama v rytmu rapu Ti druzí podle knižní předlohy Doroty Maslowské, dokument natočený celý z balkonu nebo krátkometrážní animovaný dokument We Have One Heart, film na uprchlické téma natočený s neherci Ještě je den či debut o nechtěně zrychleném dospívání  Alenka a žabka. Ve spolupráci s Mezipatry uvádíme drsné drama Strachy v nás, hit loňského festivalu v Gdyni.

V sobotu připravujeme program pro celou rodinu včetně dětských diváků – projekce pohádek Začarovaná tužka a tematicky laděnou dílnu. Pro všechny kolegy, koleśe, kamarády i kámoše Bardzo fajného festivalu chystáme česko-polský pokojíček na mezzaninu – swap polských knížek a delikatesní stůl. Na baru vás čekají tradiční i netradiční drinky s polskými akcenty.

Pořádá spolek Popular z. s. ve spolupráci s kinem Bio Oko, festivalem Mezipatra a česko-polskými skupinami a spolky. Konání festivalu podpořila Fundacja Volens, HMP a MČ Praha 7, stálým partnerem je Polský institut v Praze.

Program celého festivalu a předprodej na webu kina https://bit.ly/3UYr2rw

Více informací TADY

https://www.facebook.com/bardzofajnyfestival/

Soutěž

Ve čtvrtek 24.11. můžete soutěžit o dva vstupy na Film z balkónu (26.11.19,30 hod), merch a ochutnávku polských delikates.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama