Článek

CARIBOU VE FORU KARLÍN

Dan Snaith vydal vloni svoji desátou studiovou desku Suddenly, v pořadí páté pod svým monikerem Caribou. Bezesporu jeho nejosobnější a zároveň nejbarevnější deska osciluje napříč širokým spektrem žánrů a nálad. Autobiografické texty, chytlavé melodické linky, vlivy disca, trapu, UK garage i R&B, bohatý sampling, precizní produkce a nespočet nečekaných momentů. Několikrát odložené evropské turné, během nějž Caribou představí novou desku naživo, je za rohem. Pražský březnový koncert proběhne 8. března ve Foru Karlín.

Caribou spolupracuje s humanitární organizací PLUS1. 20 korun z každé zakoupené vstupenky půjde na na podporu organizace, která přináší důstojnost a rovnost komunitám, které ji potřebují. Předprodej běží na webu MeetFactory a na GoOutu.

Hostem koncertu bude Sofia Kourtesis. Její loňské EP Fresia Magdalena plné hořkosladkého housu sklidilo obrovský úspěch a Pitchfork jeho titulní singl dokonce zařadil mezi nejlepší skladby roku. Letos se Sofia Kourtesis vrací s čerstvým singlem Estación Esperanza (feat. Manu Chao), který právě vychází na Ninja Tune.

8.března v 18 hodin

Forum Karlín

Vstupenky:
874 KČ v předprodeji na www.meetfactory.cz 
874 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.

reklama
reklama
reklama