Článek

CHECK IT NA VÝSTAVIŠTI

Čerstvé koncerty, které vám dodají šťávu. 

Přijďte na pražské Výstaviště na další z koncertů mladých talentů tuzemské hudební scény. Ve sobotu 11. června od 20:00 hod. si můžete poslechnout elektronicko-akustický projekt s názvem badfocus, který založil v roce 2020 multiinstrumentalista a skladatel Prokop Korb. Ve své hudbě sampluje a míchá zvuk piana, japonské vokály nebo třeba pásky z dědovy almary. Tentokrát se hraje v prostoru Střídačky v Malé sportovní hale. 

O čtyři dny později, 15. června od 19:30, vystoupí Forth Mountain & Emotionally Spoonfed. Hudba Ondřeje Sychry, který stvořil hudební projekt Forth Mountain, se vyznačuje střídmými aranžemi a příjemnou melodikou. Můžete v nich zaznamenat i lehké country, basové linky, nebo garážově zašpiněnou kytaru. Emotionally Spoonfed vás pomocí baskytary a minimalistickými beaty přenesou do naprosté emocionální nirvány. Koncert se koná v blízkosti parku Stromovka u Bistra No.2 na Maroldově plácku. 

Vezměte s sebou na Check it své děti i čtyřnohé mazlíčky – děti necháte vyřádit na přilehlém dětském hřišti a s pejsky se můžete projít po areálu. Prosecco nebo pivo koupíte v bistru Artyčok nebo No.2. Přineste-li si s sebou deku, užijte si koncert i s piknikem.

Jídlo, pití, hudba. To vše najdete na Výstavišti. Další koncerty se chystají dvakrát do měsíce až do září. Vstup je zdarma. Více na: www.navystavisti.cz

reklama
reklama
reklama