Článek

CHECK IT NA VÝSTAVIŠTI

Čerstvé koncerty, které vám dodají šťávu.

Další z jarních a letních open air koncertů ze série Check it Na Výstavišti je tady! Přijďte na live vystoupení mladých talentů tuzemské hudební scény. Ve středu 14. června od 18 hod. si můžete poslechnout indie-rockovou kapelu Midnight Swimmers, která vás překvapí i svou něžnou stránku skrze minimalistické, zasněné a melancholické kompozice.

Na konci měsíce, ve středu 28. června od 18:00 se na Skateplaze rozezní hudba brněnské písničkářky Barbory Hory. Její hudbu tvoří dva rovnocenné elementy; minimalistické, ale do detailu promyšlené kytarové linky s autentickým vokálním projevem. Ve své zhudebněné poezii se interpretka skrze citlivou feministickou optiku zaobírá nečekanými úskalími každodenního života.

Koncerty Check it budou probíhat v blízkosti parku Stromovka u Skateplazy. Vezměte s sebou děti i čtyřnohé mazlíčky, děti necháte vyřádit na přilehlém dětském hřišti a s pejsky se můžete projít po areálu. Něco dobrého k pití a jídlu si můžete dát po cestě v jednom z bister – bistru Artyčok nebo Bistru No. 2. Jídlo, pití, hudba. To vše najdete na Výstavišti.

Další koncerty pro vás chystáme až do září vždy dvakrát do měsíce. Vstup je zdarma.

Více na:

Midnight Swimmers: https://navystavisti.cz/udalosti/check-it-na-vystavisti-midnight-swimmers/

Barbora Hora: https://navystavisti.cz/udalosti/check-it-na-vystavisti-barbora-hora/

reklama
reklama
reklama