Článek Soutěž

COURTNEY BARNETT VYSTOUPÍ V PRAZE

Courtney Barnett
support: Hachiku
29. 10. 2022 doors 18
Lucerna Music Bar

Vstupenky v předprodeji za 640 Kč na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz https://musicbar.cz/cs/program/courtney-barnett-au/. Na místě 740 Kč.

Zpěvačka, kytaristka a skladatelka Courtney Barnett se vrací do Lucerna Music Baru!

V rukou Courtney Barnett se střípky každodenního života stávají bohatými a poutavými. Je obratnou textařkou a virtuózní kytaristkou, symbolem vtipu tisíciletí a jednou z nejúspěšnějších australských hudebních exportních značek.

Courtney, si poprvé získala uznání kritiky díky EP The Double z roku 2013. V roce 2015 prorazila do mainstreamu se svým debutovým albem Sometimes I Sit and Think, and Sometimes I Just Sit. Album, které získalo prestižní nominaci na cenu Grammy pro nejlepšího nového umělce a řadu dalších ocenění, platí za generační klasiku. Barnettová na svůj debut navázala v roce 2017 deskou Lotta Sea Lice, oceňovanou společnou nahrávkou s Kurtem Vilem. V roce 2021 vydala album Things Take Time, Take Time, které představuje pozoruhodný umělecký krok vpřed. Courtney se vrací a dělá to, co jí jde nejlépe: převádí chaos světa do jiskřivé, nesmazatelné poezie.

Courtney je také koncertní hvězdou, která hraje na festivalech jako Coachella, Bonnaroo, Governor’s Ball, Primavera a Lollapalooza.

Soutěž

Ve čtvrtek 27.10. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama