Článek

DANCE TO ECSTASY 27.10. OPĚT NA MARJÁNCE

Podzimní vydání párty bez drog a alkoholu opět v krásném tanečním sále Na Marjánce.

Ve středu 27.10. 2021 proběhne večer Dance to Ecstasy v obvyklém čase na tradičním místě tanečního sálu Na Marjánce na Praze 6.
Feel the Roots – jsme tu my a naše kořeny, pojďme je ucítit v tanci s vedeným úvodem, propojení dechu a těla, prožití sebe.

Tyto taneční akce mají za cíl tělesnou a psychickou regeneraci, vitalitu, pozvednutí energie, rozvoj tvořivosti, načerpání síly, cítit a prožít radost, tanec pro podporu psychické pohody, inspirovat lidi ke kreativitě a jedinečnosti, k autenticitě, být sám sebou, cítit se osvobozený – v extázi.

Ojedinělostí této akce je originální pohybová metoda, kterou na počátku akce vedou profesionální pohyboví kouči s mnohaletou praxí. Pohybové techniky, práce s rytmikou a dechem pozvednou účastníkům energii v těle. Skrze prožitek a zkušenost v tanci se mohou spojit se svou psychikou i tělem a hravou formou se vyjádřit v pohybu.

Groove Warm up provede tentokrát Martina Šárová https://www.tancitjistmilovat.cz/. Martina propojuje energii a spirituální vnímaní tanečního pohybu. Umožňuje hlubším vnímáním naladit vyšší frekvence a vibrace. Uvolní různé bloky díky vaší autenticitě a otevře Vám cestu k sebeléčení tancem. Poté přijde mužská energie s tanečním koučem Lukášem Udatným.


Taneční party poté rozproudí emotivní tribal sety DJek Alžběty Kopecké a Lucie Loona a celé party dá povznášející a extatickou atmosféru energický set legendárního českého DJe Josefa Sedloně s muzikanty.

Veronika Boulterova – zpěv
Filip Markes – saxofon
Jakub Žalud – džembe, zpěv

Projekce chystá obrazový kouzelník Pavel L. Kopecký.

Zažijte pocit štěstí, naplnění, radosti, přívaly energie snadno a rychle, bez vedlejších účinků a prožijte je v tanci bez drog a alkoholu v bezpečném prostředí!

18:00 Open
18:30 Groove Warm up Martina Šárová/Lukáš Udatný
19:30 DJs Alžběta & Lucie Loona
21:00 DJ Josef Sedloň + zpěvačka/hudebníci Veronika Boulterová/Filip Markes/Jakub Žalud
23:00 End

Tváře ozdobí a atmosféru podpoří magická a jemná Magdalena Hájíčková.
Vege dobroty a osvěžující nápoje nabídne Wayusa.

Lístky jsou již v předprodeji v síti GoOut

https://goout.net/…/dance-to-ecstasy-josef-sedlon…/nxdk/
www.dancetoecstasy.cz 

reklama
reklama
reklama