Článek Rozhovor

DANCE TO ECSTASY – ZAŽÍT PÁRTY V JINÉM ROZMĚRU!

Po necelém roce se vrací unikátní párty DANCE TO ECSTASY, taneční, umělecká platforma, která přináší ojedinělé hudební a taneční zážitky. Tentokrát s titulem FEEL THE ROOTS VOL II.

Každá akce DTE je originál, nic se u nás neopakuje a každá party je tak skutečnou explozí svobodného pohybu, pestrých hudebních zážitků a vzájemného propojení. 

Umíme se protančit do stavu extáze, uvolnění a pocitu souznění, a to vše ideálně bez drog a alkoholu, které čistotu prožitku narušují. Dosud jsme používali slogan „tanec bez drog a alkoholu“ jako hlavní téma našich akcí. Prvotním záměrem bylo zkusit to jinak a zažít extázi i „na čisto“. Nehodláme však nikoho omezovat v jeho nastavení, každý je zodpovědný sám za sebe, a my se nyní posouváme dál, k sloganu „ZAŽIJ PARTY V JINÉM ROZMĚRU“.

Soustředíme se na zprostředkování hudebního zážitku, který v nás může aktivovat vnitřní cesty duše, příběhy a vize. Zakládáme si na bezpečném prostředí, kde má každý svobodu se vyjádřit tak, jak to právě cítí. Tančíme většinou bez bot, a to pro lepší spojení se zemí, a také bezpečí ostatních tanečníků.

DANCE TO ECSTASY TENTOKRÁT PŘINÁŠÍ SPECIÁLNÍHO HOSTA! 

Po prvé v již více než 6leté historii působení DTE, na vědomé taneční scéně, nebudou stát za DJským pultem jen rezidentní DJ´s. V pátek 13.10., v kostele/komunitním centru Na Doubkové 8, na Smíchově, zahájí svým setem DJ Pavel Bidlo. DJ Bidlo je legendou české taneční scény, jak sám říká „praotec českého housu“ a jeho sety znají tanečníci i za Atlantikem. Jeho vynikající technika a cit pro okamžik překvapení, je to na co se těšíme na večeru DTE nejvíc. Je dlouholetým spolutvůrcem české taneční scény a jeho hudební vkus a nápaditost si nelze nechat ujít. Pavlův DJing doplní svým krásným vokálem Šárka Marková, profesionální zpěvačka. Taneční party dál rozproudí djset leadera Dance To Ecstasy, DJ Josefa Sedloně s muzikanty, kteří dávají setům další rozměr, tvoří příběh. Všichni hudebníci jsou profesionálové a naše vystoupení jsou originálním koncertem.

Přijďte zažít nový prostor a spojit se sami se sebou ve svobodném pohybu.

Těšit se můžete na taneční pranayamu, která vás dostane do těla, do kořenů, k aktivaci své síly, po delším čase opět v podání Lucie Loona. 

DANCE TO ECSTASY – FEEL THE ROOTS VOL. II.

19:30 Entry
20:00 Dance pranayama Lucie Loona
20:30 DJ Pavel Bidlo
22:00 DJ Josef Sedloň + live musicians
00:00 konec akce

Občerstvení na místě.
Vstupné 500 Kč v předprodeji a 550 Kč na místě. 

Kapacita tentokrát omezena prostorem na 100 lidí.

Lístky v síti GoOut 

www.dancetoecstasy.cz

https://www.facebook.com/dancetoextasy/

Rozhovor

O Dance To Ecstasy si budeme povídat ve čtvrtek 12.10. ve 14 hodin. Do studia dorazí Lucie Loona a Monika Burdová.

reklama
reklama
reklama