Článek Soutěž

DJ KRUSH PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

Lucerna Music Bar & cnfrnc.cz present
DJ Krush / JP

support: Philip T.B.C. feat. LifeSize MC and Nisha Di

22. 2. 2024, doors 20:00

Lucerna Music Bar, Praha

www.musicbar.cz

Vstupenky za 584 Kč pořídíte na musicbar.cz a goout.cz.

Vstupenky online: https://musicbar.cz/program/dj-krush-jp-2/.

LEGENDÁRNÍ DJ KRUSH PŘEDSTAVÍ V LUCERNA MUSIC BARU NOVÉ ALBUM

Skvělá zpráva pro milovníky elektronické hudby! Jeden z nejvýznamnějších a nejvlivnějších DJů Hideaki Ishi aka DJ Krush přiletí v únoru do Evropy, aby na několika exkluzivních vystoupeních představil své nové album. Jednou ze zastávek krátké šnůry bude i 22. února 2024 pražský Lucerna Music Bar. Vstupenky za 584 Kč pořídíte na musicbar.cz a goout.cz. Vstupenky online: https://musicbar.cz/program/dj-krush-jp-2/.

DJ Krush je považovaný za jednoho z průkopníků hiphopové a elektronické scény. Svoji kariéru zahájil v devadesátých letech a od té doby si vytvořil jedinečný a nezaměnitelný zvuk, který spojuje prvky hip hopu, downtempa, ambientu a trip-hopu. Je známý pro svůj specifický styl, plný atmosférických hloubek, které posluchače vtahují do hypnotických rytmů a díky kterým člověk dokáže naprosto zapomenout, kde zrovna je, protože se do hudby naplno ponoří.

Za svou víc než třicetiletou kariéru má DJ Krush na kontě nespočet hitů a spolupráce s mnoha významnými umělci. Fanoušky má po celém světě a i přesto, že je na scéně víc než tři dekády, je pořád vnímaný jako jeden z nejinovativnějších autorů atmosférických breaktbeatů, který se nebojí pracovat s jazzovými a soulovými samply nebo třeba s tradičními japonskými hudebními nástroji.

Kromě producentských a remixerských aktivit se DJ Krush podílel taky na tvorbě soundtracků k filmům a seriálům nebo třeba na muzice k reklamám. Je to všestranně talentovaný člověk, který neztrácí drive a který ví, jak publikum zaujmout. Nejen svými sety, ale i vizuálními efekty a oslnivou světelnou show. Nenechte si ujít!

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/781838517288139

Ticket link: https://musicbar.cz/program/dj-krush-jp-2/

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar

Soutěž

V pondělí 19.2 a ve středu 21.2. můžete soutěžit o dva vstupy na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama