Článek Rozhovor Soutěž

DNB LEAGUE BENEFICE S ED RUSHEM

DNB LEAGUE benefice Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny

drum and bass party s Ed Rushem v sobotu 4. června ve Storm clubu Praha

Značka DNB LEAGUE pořádá výroční party. Celý výtěžek z akce bude věnován nadačnímu fondu, který pomáhá předčasně narozeným dětem po celé republice. Vystoupí legenda světové scény, producent a hlavní reprezentant žánru neuro funk – britský DJ ED RUSH a 14 drum and bassových DJs. Party se koná v sobotu 4. června od 16 hodin na zahrádce Stormu a bude pokračovat od 22 hodin do rána v hlavním sále klubu.

Cílem Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny je pomáhat rodinám, které se ocitly z důvodu předčasného narození dětí v tíživé finanční a psychické situaci. Péče o takovéto děti je velmi náročná a současná podpora jde do vybavení neonatologických center, ale žádná organizace přímo finančně nepomáhá rodinám dříve narozených dětí. Fond založila Hana Píšová a Markéta Stránská v prosinci roku 2013. Motivací byla osobní zkušenost Hany, které se předčasně narodila dvojčata. Hana o tom říká: „Moc dobře vím, čím si lidé v této situaci prochází. Jaká je to psychická, finanční, časová zátěž pro celou rodinu. Jak jsme na začátku tápali, kam a na koho se obrátit.“ 

Oděvní značka DNB LEAGUE se proto rozhodla ve spolupráci se Storm klubem věnovat 17. výroční party a výtěžek z ní Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. 

 Na akci zahraje Ed Rush, který stál u zrodu drum and bassu už v devadesátých letech, kdy společně s Opticalem založili label Virus a vydali nadčasová alba Wormhole a Creeps. Zvukově dokonalé a hybné tracky s techno atmosférou zněly v té době všude a dodnes mají drive i sílu. Před pár lety se Ed Rush spojil s Audiem a vytvořili projekt Killbox. Ed Rush tak nadále udává trend v tvrdším drum & bassu a zůstává excelentním DJem, který dokáže zaujmout publikum a vytvořit v klubu výjimečnou taneční atmosféru pro mladší i starší ročníky. 

Představí se i další legendární DJové. Ze sound systémů Rich z Bass Beast, Gasr a Pyshtone z Massive Elementz nebo Fat-G z Booyaka crew z legendárního plzeňského klubu Inspiral. Špičku českého drum and bassu budou reprezentovat DJs Let It Roll bookingu: Bifidus Aktif, Akira, N:Force (zároveň z Neurofunk Will Never Die), uskupení Upfockerz s MC Brejchusema další.

Akce začíná v 16 hodin na zahrádce klubu Storm, kde si kromě drum and bassu můžete vychutnat výtečné hamburgery a širokou nabídku nápojů a naladit se na nezapomenutelnou noc v hlavním sále klubu Storm, který DJs  rozvirbrují pomocí skvělého Fuction One ozvučení. Klub Storm najdete na Žižkově u pěšího tunelu do Karlína, na Tachovském náměstí č. 5, vstup je z cyklostezky. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji Goout.

Další info: www.dnbleague.com     
www.predcasnenarozenedeti.cz

Předprodej:  https://goout.net/cs/listky/dnb-league-ed-rush+akira+dalsi/ymbn/

Rozhovor

31.5.2022 15:40

Na rozhovor 31.5. v 15:40 dorazí Michal Tůma.

Soutěž

V pondělí 30.5. můžete soutěžit o dva vstupy.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama