Článek Rozhovor Soutěž

DNÉ POKŘTÍ 14. 9. V AKROPOLI NOVOU DESKU

Ondřej Holý aka dné vydává svou druhou řadovou desku. Křest proběhne 14. 9. v Paláci Akropolis 

Křest alba Basic Living se uskuteční ve čtvrtek 14. září v Paláci Akropolis a zahájí tak podzimní část koncertní série 𝗣𝗨𝗟𝗭. Vystoupí také kapela Dým a další hosté.

Každodenní momenty, elektronické plochy a zvukový minimalismus. Producent Ondřej Holý pod pseudonymem dné vydal své debutové album These Semi Feelings, They Are Everywhere v roce 2016. Získal za něj hudební ceny Vinyla, Apollo a Anděl. Po sedmi letech se vrací s jeho nástupcem jménem Basic Living. Na novince se podíleli například Aid Kid, Floex a FVLCRVM. Očekávanou zvukově barvitou desku, která vychází 19. června u labelu Platoon, dné pokřtí žižkovském Paláci Akropolis.

Jako předkapela vystoupí Dým – skupina hudebníků kolem ilustrátorky LBK ze Smíchova, která se zabývá například společenskými problémy. Ve své tvorbě popisuje úzkosti v generační propasti. Skupina se uvedla v roce 2021 svým eponymním EP, na němž se objevila například skladba Andělský tornádo, která bodovala i ve Velké sedmě Radia 1.

Za dramaturgií série 𝗣𝗨𝗟𝗭 v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground. 

Vstupenky ➞ https://bit.ly/dnePULZ

Více info na www.palacakropolis.cz

Rozhovor

14.9.2023 14:00

O akci si budeme povídat ve čtvrtek 14. 9. ve 14:00, naším hostem bude dné.

Soutěž

Ve středu 13.9. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama