Článek

DOBŘÍ ANDĚLÉ POMÁHAJÍ VÁŽNĚ NEMOCNÝM

Právě teď jsme na Rádiu 1 spustili kampaň nadace Dobrý anděl, která již 12 let pomáhá rodinám s dětmi, ve kterých se dítě, maminka nebo tatínek potýkají s onkologickým nebo jiným vážným onemocněním. Cílem této kampaně je nahlédnut do dennodenních starostí rodin s vážně nemocným a poodhalit množství péče o nemocného. To, že rádiový spot končí poděkováním: „Děkujeme, že na to nejsme sami“ není náhodou. Jde totiž o nejčastější poděkování, které tyto rodiny vzkazují svým Dobrým andělům, jež jim pomáhají.

Jak se stát Dobrým andělem

Pokud byste se chtěli stát Dobrými anděly i vy, je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat na www.dobryandel.cz, zvolit libovolnou výši příspěvku a začít přispívat. Nadace vaše příspěvky rodinám odevzdá do posledního haléře a Vy se díky svému Andělskému účtu můžete každý měsíc podívat, které konkrétní rodině jste pomohli.

Andělské Vánoce s andělskými dárky

Nebo přemýšlíte, že byste chtěli blízkým věnovat dárek, jehož zakoupením pomůžete jiným? Nadace má e-shop, kde najdete mnoho inspirace. Od naušnic pro maminku, přes andělský hrneček, krabičku bio čaje ‚Dobrodoušek‘, veselé dámské a pánské ponožky a mnoho dalšího. Více na proradost.dobryandel.cz

reklama
reklama
reklama