Článek Rozhovor Soutěž

DONNY BENÉT V LUCERNA MUSIC BARU

Lucerna Music Bar presents
Donny Benét / AU

26. 3. 2024, doors 20:00

Lucerna Music Bar, Praha

www.musicbar.cz

Vstupenky za 584 Kč pořídíte na musicbar.cz a goout.net. Cena na místě 650 Kč. Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/donny-benet-au/.

LAMAČ SRDCÍ DONNY BENÉT PŘIVEZE DO LUCERNY NOVOU DESKU

Pěstěný knír, ještě pěstěnější mullet a mocné disco hymny – to je australský zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista Donny Benét. Po dvou letech se tenhle unikátní muzikant se svým nadčasovým vystoupením vrací do Prahy. Při své poslední návštěvě vyprodal Futurum, tentokrát se představí v prostornějším Lucerna Music Baru, ve kterém to rozjede 26. března 2024. Vstupenky za 584 Kč pořídíte na musicbar.cz a goout.net. Cena na místě 650 Kč. Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/donny-benet-au/.

Je tomu už víc než dekádu, kdy tento lamač nejen ženských srdcí s jedinečnou vizáží vtrhl na pódia, která si okamžitě podmanil. Rodák z australského Sydney, vlastním jménem Ben Waples, vystupující pod pseudonymem Donny Benét, ví, jak v dnešní době prorazit a zaujmout. Stačí k tomu originální outfit, řádně upravené vlasy, solidní knír a pořádná dávka osmdesátkového post-disca.

Donny Benét ve své muzice pracuje se syntezátory, elektronickými bicími, saxofonem nebo třeba elektrickou basou. Se všemi nástroji a technikou si umí poradit sám, inspirovat se nechává Princem, Alanem Vegou, Janem Hammerem nebo třeba Lou Reedem. Textově ho pak nejvíc ovlivňuje Tom Jones. A právě teď vydává novou desku, ke které vyrazí i na rozsáhlé turné.

Šesté studiové album Donnyho Benéta se jmenuje Infinite Desires a vyšlo 29. února 2024. A tak jako je odvážné Donnyho nové album, stejně odvážné je i založení vlastního labelu Donnyland Records, který je dalším důkazem, že tento muž se ničeho nebojí. S novým labelem získává Donny taky novou sílu, díky které si dokáže udržet svůj odkaz budovaný od roku 2011 i v dalších letech, až bude čelit dalším výzvám.

Skladby na nové desce jsou hravé a přitom silné, vášnivé a sebevědomé. Pojednávají o romantice, ale také o respektu. O intimitě a uspokojení, ale také o souhlasu. To vše ožívá pod Donnyho taktovou prostřednictvím jeho živočišné energie a mužné muzikálnosti, díky které elektrizují publika pod pódii po celém světě. Přijďte se nechat uhranout touhle strhující muzikou!

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1341348906501334/

Ticket link: https://musicbar.cz/cs/program/donny-benet-au/

Rozhovor

26.3.2024 14:00

V úterý 26. března si ve 14 hodin budeme povídat s Donny Benétem.

Soutěž

V pondělí 25.3. budeme soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama