Článek

EVIL NINE NA BREAKBEAT CONFERENCE V AKROPOLI

Radio 1 & NeverEnough present

BREAKBEAT CONFERENCE SESSION with Evil Nine (UK)

27. 5. 2022

Akropolis / Malá Scéna

150 Kč předprodej / 200 Kč na místě

Evil Nine se vrací do Prahy! A vrátil by se býval dřív, kdyby do toho nezasáhl virus. Ovšem díky tomu Evil Tom stihl dodělat své sólové album, které v rámci setu představí. A aby mohlo dojít na všechny odstíny jeho tvorby a oblíbené tracky, zahraje rovnou 3-hodinový set. V poměrně intimním prostoru Malé Scény klubu Akropolis to slibuje přinejmenším intenzivní zážitek.

Breakbeat Conference Session je koncept, kdy si tvůrci pořadu Breakbeat Conference z Radia 1 – Kaplick & Saku pozvou hosta, jenž je pravidelně hraným autorem zlomených beatů v jejich vysílání. Sami hosta na akci hudebně doplní.   

BBC Session vzniká ve spolupráci s brandem a obchodem Never Enough, který sídlí na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. Celý event tedy zůstává v hoodu Prahy 2/3. Zároveň Evil Nine zahraje warm up set právě v Never Enough večer před samotnou party, který bude možné sledovat online.

Evil Nine představuje přirozený vývoj mezi klasickým breakbeatem, jehož byli a jsou symbolem a novým zvukem zlomené elektroniky, kterou Tom pravidelně prezentuje v rámci své show na brightonském rádiu 1BTN.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit přímo v obchodě Never Enough.

FB event

https://www.neverenough.shop/

https://www.discogs.com/artist/22101-Evil-Nine

reklama
reklama
reklama