Článek Rozhovor Soutěž

FAST FOOD ORCHESTRA VYRAZÍ NA TOUR S VOJTAANEM

Fast Food Orchestra s Vojtaanem konečně vyrazí na společné tour, kde pokřtí desky

Fast Food Orchestra s písničkářem Vojtaanem pojí hned několik věcí. V roce 2020 vydali desky „Vezmu tě s sebou“ a „2020“, a posléze v roce 2021 natočili společný song „Jeden rok“. Spolupráce vznikla, když se potkali při natáčení desek v Rooftop studiu u Ondry Žatkuliaka. Nyní už ničemu nebrání, aby obé předvedli naživo, předtím tomu kvůli covid situaci a opatření nebylo moc přáno.

Mezitím Vojtaano složil hudbu a songy k megahitu „Vyšehrad: Fylm“, Fastfoodi vydali singl „Jízdní řád“ a obměnili post baskytary, kde nově můžete vidět a slyšet hrát Matěje Vašků, známého z Prague Conspiracy. 

„Chceš-li rozesmát boha, řekni mu o svých plánech! Asi tak by se dala shrnout naše naivní snaha pokřtít desky. Už si vlastně ani nepamatuji, kolik let uteklo od vydání poslední desky. V každém případě ji snad konečně oficiálně pokřtíme na společném podzimním turné s Vojtaanem, které jsme již třikrát přeložili. Ta desky si to zkrátka zaslouží! Dost se na to těším, tahle kombinace mě hodně moc baví,“ říká frontman FFO Filip Fido Vondrášek. 

„Fastfoodi i já rádi dotahujem věci do konce, a tak dotáhnem i tu naši společnou, covidem narušenou tour! Dohromady nám to, troufnu si říct, krutě šlape. A tak se fans můžou těšit hlavně na nadupaný společný pecky. Kytary, dechy a rapy, už brzo ve tvým klubu!“ dodává Vojtaano.

Nenechte si ujít toto výjimečné souznění, kde nebudou chybět vzájemné hostovačky a navštivte jeden z koncertů společného tour, protože toto spojení zkrátka stoprocentně funguje. Série koncertů startuje již 6.10. v pražském Roxy, tak buďte u toho. Vstupenky nakoupíte v předprodejích uvedených u jednotlivých událostí:

6/10 PRAHA, Roxy – křest alba https://fb.me/e/1PnKmzBqB

7/10 PARDUBICE, Žlutý pes https://fb.me/e/33UpN0hmX

8/10 CHOMUTOV, Hřebíkárna https://fb.me/e/1EhaA989x

14/10 DĚČÍN, Le Garage https://fb.me/e/3veSleQR3

21/10 LITOMYŠL, Kotelna https://fb.me/e/d7vZz1GTk

22/10 PLZEŇ, Divadlo pod lampou https://fb.me/e/GbZSbbah (bez Vojtaana)

27/10 BRNO, Kabinet Múz https://fb.me/e/2Unlj308t

Fast Food Orchestra rozváží reggae a ska rytmy po klubech i festivalech již od roku 1998. Poslední z diskografie devíti desek nese název „Vezmu tě s sebou“. Největší devizou kapely jsou však živá hraní, při kterých s oblibou vtahují diváky do děje.

Web kapely FFO: www.fastfoodorchestra.cz 
Facebook kapely FFO: www.facebook.com/fastfoodorchestra
YouTube kanál kapely FFO:
www.youtube.com/c/fastfoodorchestra 

Pod uměleckým jménem Vojtaano se skrývá hudebník, herec a stand-up komik Vojtěch Záveský. Stand-upu se věnuje už několik let, pravidelně vystupuje v pořadu Na Stojáka. Co by písničkář má na svém kontě desky „The Beast of Vojtaano“, „2020“ a soundtrack „Vyšehrad: Fylm“.

Web Vojtaana: vojtaano.cz  
Facebook Vojtaana: www.facebook.com/Vojtaano84 
YouTube kanál Vojtaana: www.youtube.com/channel/UCDS0oCoizkHDhprEoCC2GZg 

Rozhovor

5.10.2022 17:00

S Fast Food Orchestra a Vojtaanem si budeme povídat ve středu 5.10. v 17 hodin.

Soutěž

Ve středu 5.10. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama