Článek Soutěž

FESTIVAL COOL V PLOTĚ V PÍSKU

14.ročník hudebního festivalu COOL V PLOTĚ

8.- 9. září 2023, Písek, Jižní Čechy

Cool v plotě je multižánrový festival, který dává prostor samostatně vystupujícím umělcům z celého světa. Festival ukazuje krásu a sílu tvůrčího individua a soběstačnost jedince. Převážně hudební program oscilující mezi mnohými žánry, jako jsou elektronická hudba, new folk, jazz, experimentální hudba, alternativní rock, world music a další, je doplněn o autorská čtení, slam poetry, tanec nebo hudební workshopy a také busking.

Festival se odehrává v historickém centru města Písku v prostorách hradebního příkopu Parkány,  Sladovně, Balzám café, kavárně Vykulená sova a v dalších místech. Návštěvníci zažívají festival zcela odlišným způsobem, než na jaký jsou doposud zvyklí, putováním za umělci zažívají rodinou atmosféru jednotlivých míst. Letos vystoupí více než 30 umělců z UK, Kanady, Německa, Itálie,  Slovenska, Turecka a řada současných objevů z domácí scény.

Na 14. ročníku festivalu Cool v plotě vystoupí: Fejká – německý producent s extatickým deep technem, britský houslista Simon Goff  na pomezí minimalismu a elektronické hudby, italský bubeník, pianista a skladatel Filippo Toniazza Tonini,  turecká zpěvačka, skladatelka a performerka  ILÆY, dream popová německá zpěvačka Fourtuna,  slovenská diva Eniesa ,  z domácí scény Vojta Nýdl (Clarinet Factory), Circus Ponorka, Mikoláš Chadima (MCH Band) a mnoho dalších.

Doprovodný program nabídne pro velké i malé návštěvníky interaktivní představení Jakuba Doubravy, poutavou debatu “Zažij Dakar “ s fotografem Petrem Luskem, autorské čtení Petra Borkovce, panelovou diskuzi s respektovaným českým ekonomem a filozofem Tomášem Sedláčkem v Městské knihovně, filmové projekce a výstavy.

www.coolvplote.com

https://www.facebook.com/Coolvplote/

Soutěž

Ve čtvrtek 31.8. můžete soutěžit o dva vstupy na festival.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama