Článek Soutěž

FILM ROKU PŘICHÁZÍ DO ČESKÝCH KIN

Film roku

(Competencia oficial / Official Competition) 

ESP / ARG  – 2021;              

Délka: 114minut 

Žánr: komedie  

Režie: Mariano Cohn, Gastón Duprat

Premiéra: 12. května 2022

Hrají: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martínez a další 

Nejlepší režisér, nejlepší herci . . nejlepší nápad? 

Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili hravou a poťouchlou komedii Film roku. Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa.

Penélope Cruz jako slavná a excentrická režisérka dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou už legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Tihle tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Snímek Film roku se vloni představil na festivalech v Torontu a v Benátkách a sklízí nadšené ohlasy diváků i kritiků. Díky nim si na serveru Rottentomatoes drží hodnocení 100%.   

www.bontonfilm.cz 

Soutěž

V pondělí 16.5.  a v úterý 17.5. můžete vyhrát dva vstupy na Film roku.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí. 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama