Článek Soutěž

FVLCRVM V MEETFACTORY A NA FLÉDĚ

FVLCRVM

19. 05. 22 ♦ Fléda, Brno + 20. 05. 22 ♦ MeetFactory, Praha

Slovenský producent FVLCRVM patří už několik let k nejrelevantnějším hudebníkům na východ od našich hranic. Z bratislavského předměstí si to zamířil na proměnlivou hranu mezi mainstreamem a undergroundem – a pohybuje se po ní s mimořádnou elegancí. Tentokrát navíc láká na speciální AV show. 

V brněnském klubu Fléda vystoupí už 19. května a v pražské MeetFactory pak o den později 20. května. Vstupenky (350/390 Kč) jsou právě v prodeji na webu Fource.cz a v síti GoOut. Koncerty pořádáme společně s jednotlivými kluby. 

Jeho maximalistická ADHD tvorba je opojně nepředvídatelná, když kombinuje pop nulté dekády s excentrickou klubovou elektronikou. Po loňském vyprodaném vystoupení na Střeše Radost se FVLCRVM vrací do Prahy s hybridním živým/DJ setem. 

Na své tour představí svou aktuální kolekci EPs Words Loose Meaning a Attentioncore. Stejně jako na nejnovějším singli Wildfire na nich slovenský hudebník prozkoumává fascinující dystopickou budoucnost.  Že FVLCRVM už dávno překročil hranice Slovenska, dokazuje i jeho účinkování v lineupech evropských festivalů, zařazení do rádiových playlistů BBC Radia 6 a KEXP nebo spolupráce s americkým producentem Machinedrumem, britskou umělkyní BABii, českou hudebnicí Annet X či rakouskou rapperkou KeKe.

Současný koncertní vizuál spojuje dystopické motivy s abstraktními futuristickými prvky, to vše za pomoci poloprůhledné projekce, která navozuje iluzi hologramu. Autorem show i všech vizuálů je samotný FVLCRVM. Na koncertním provedení pak spolupracuje světelný designér Josef Čabom.

facebookový event Brno | https://www.facebook.com/events/1111198662787680 

facebookový event Praha | https://www.facebook.com/events/1564868187227288 

event na webu Fource (Brno) | https://fource.cz/cs/events/fvlcrvm-brno-22/ 

event na webu Fource (Praha) | https://fource.cz/cs/events/fvlcrvm-22/ 

Soutěž

V úterý 17.5. můžete vyhrát dvě vstupenky na koncert dle výběru místa v Praze nebo Brně.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama