Článek

HOOVERPHONIC ZAHRAJÍ V ČERVNU POD ŠIRÝM NEBEM V LEDÁRNÁCH

Red Triangle & Conference present

Hooverphonic
17. 6. 2023, doors 18:00

Ledárny Braník, Praha

Vstupenky za 1090 Kč v prodeji od pondělí 13. 3. 10:00 na GoOut.cz: https://goout.net/cs/listky/hooverphonic/lmyr/

Oblíbená belgická skupina Hooverphonic zahraje 17. června na open air scéně v pražských Ledárnách Braník. Kapela vystoupí v čele se zpěvačkou Geike, se kterou nahráli hity nabité album The Magnificient Tree. Hooverphonic chystají na začátek příštího roku nové album a již koncem března bychom se měli dočkat prvního singlu. Vstupenky za 1090 Kč pořídíte od pondělí 13. března 10:00 na GoOut.cz: https://goout.net/cs/listky/hooverphonic/lmyr/

Chystané album Hooverphonic bude dle vyjádření kapely až po okraj plné tanečních songů, které si berou nejednu inspiraci z devadesátých let, z éry, která je s Hooverphonic neoddělitelně spjata. Hlavní hybatel kapely Alex Callier dospěl v roce 1990 a hned na začátku devadesátek se stal profesionálním hudebníkem.

Tato dekáda dala vzniknout nepřebernému množství žánrů a sub žánrů od trip hopu, housu nebo trance. Alex pocítil tvůrčí nutkání znovu experimentovat s rozmanitostí zvuků a proto vznikl zbrusu nový remix prvního singlu Mysterious https://www.youtube.com/watch?v=6GP1jAmXdcA s nádechem Williama Orbita, Faithless, Massive Attack a Moloko. Je to skvěle vyprodukovaný taneční materiál dneška inspirovaný zvuky včerejška.

Nové album vyjde začátkem roku 2024, ale již během letoška se dočkáme novinek v podobě hned několika singlů. Už koncem března by měl spatřit světlo světa první z nich. Věříme, že se ochutnávky nové desky dočkáme i v koncertním setu Hooverphonic v Ledárnách.

FB událost: https://www.facebook.com/events/940103423654682/

Ticket link: https://goout.net/cs/listky/hooverphonic/lmyr/

reklama
reklama
reklama