Článek Soutěž

IMAGINARIUM DIVADLA BRATŘÍ FORMANŮ

 „Lidské ruce umí zázraky a fantazie je nekonečná.“  Matěj Forman

Výstavu IMAGINÁRIUM najdete v Hale 17 v Pražské tržnici
Od 29. 9. 2021 do 29. 12. 2021
Vstupenky k dispozici na místě (60 Kč dětské, 100 Kč dospělé, 250 Kč rodinné)
Více info na www.imaginarium.cz
FB událost

Výstava je živou instalací, která přináší malým i velkým autentický zážitek. Návštěvníky všeho věku okouzluje hravým i tajuplným divadelním a výtvarným světem a láká na výpravu do světa tvůrčí fantazie. IMAGINÁRIUM je poctou představivosti, dovednosti a tvořivosti. Výstava bez velkých gest a zbytečných slov připomíná, že lidská fantazie je neomezená, a že v tom, co lidé umí vytvořit vlastníma rukama, je krása a hodnota. I tím je pro nás, spolutvůrce instalace, chválou řemesla a umění pracovat rukama, pracovat s vlastní představivostí a také hlavou.


Intenzivní spoluprací pestré a velmi různorodé skupiny výtvarníků se IMAGINÁRIUM zabydluje v každém místě a prostoru nově a originálně. Nabízí tak návštěvníkům mnohá překvapení, zákoutí, dobrodružná setkání a příběhy, zakleté v divadelních dekoracích, loutkách, fotografiích, objektech, hračkách, vynálezech, „hejblatech“ a interaktivních předmětech.


Prostor haly bude vybavený posezením, občerstvením, prostorem pro hru dětí, bude pro všechny místem spočinutí i zábavy. Na našich webových stránkách a sociálních sítích s Vámi postupně budeme sdílet doprovodný program v podobě workshopů, divadla a dalších nepřeberných aktivit, které společně rozveselí náš podzim!

IMAGINÁRIUM Divadla bratří Formanů a jejich přátel putuje již několik let po světě a dosud okouzlilo města Plzeň, Paříž (FR), Trutnov, Silkeborg (DK), Kostelec nad Orlicí, Litomyšl, Litvínov, Trani (IT), Roztoky u Prahy, Poličku, Valašské Meziříčí, Mělník a Jičín.

Soutěž

V pátek 22.10. můžete soutěžit o rodinné vstupné na výstavu a plakát od výtvarnice Anti Sodomkové.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama