Článek

INSPIRAL GARDEN V PLZNI

Inspiral garden propůjčuje novou tvář známým místům.

3. ročník kulturní oázy v centru Plzně se koná 8.-13.srpna. Hlavním dějištěm budou Šafaříkovy, Smetanovy a Kopeckého sady.

Inspiral Garden je založen na pečlivém výběru hudebních interpretů, pestrém doprovodném programu a přátelské atmosféře.

Cílem organizátorů je přinášet novou a svěží kulturu v symbióze s místní scénou a obyvateli Plzně. Vstup je již tradičně zdarma. 

Chodíte tudy každý den do práce, do školy, nakoupit. Jsou to trasy, kterými automaticky a bez povšimnutí pravidelně procházíte.

Najednou se něco změní. Po cestě potkáte sezení, venkovní bar, malé pódium, dekorace…zastavíte se, zaposloucháte se, posadíte se, objednáte si svěží drink a zavoláte kamarádům, aby přišli za vámi. Kam? Do Inspiral Garden.

Výrazná část programu bude patřit hudbě. Pod širým nebem uprostřed letních prázdnin vystoupí polské duo Coals, které víří vody alternativního popu od prvního momentu, kdy se objevili na hudební scéně. V jejich tvorbě je patrná nostalgie devadesátých let, která v kombinaci s hypnotizujícím zpěvem slibuje výjimečný zážitek. Dále zahraje posluchači i kritikou oceňovaná zpěvačka Lenka Dusilová či hudební producentka Sára Vondrášková, známá pod pseudonymem Never Sol. Melancholickým tónům bude kontrastovat syrová elektronika v podání čtyřčlenné pražské formace Vložte Kočku. Ze Slovenska na festival zavítá slovenský rapper Edův Syn. Nebude chybět ani česká electro-undergroundová hudební skupina Midi Lidi, jejich členy návštěvníci uslyší i v rámci tradičních silent DJ večírků.

Multižánrová událost Inspiral Garden nabídne kromě hudby také na plzeňské gastro scéně již etablovaný food festival národnostních menšin Babylon na Plotně.

Zatímco kuchyně bude mezinárodní, módní návrháři a designéři, kteří se představí v rámci MINT Fashion Market budou především lokální.

Inspiral Garden vznikl s touhou užít si společně několik dní sofistikované zábavy, která rozvíjí myšlení, podněcuje interakci a přináší nové zážitky i z důvěrně známých míst.

Svěží a milou atmosféru tvoří Inspiral Garden pro vás a spolu s vámi, obyvateli Plzně, kolemjdoucími i turisty.

www.inspiralgarden.cz

reklama
reklama
reklama