Článek

JARNÍ MINT MARKET V PRAŽSKÉ TRŽNICI

MINT Market se konečně vrací do Prahy. Trhy s originálním designem a módou potkáte 12. června v Pražské tržnici, kterou oživí 100 stánků nezávislých prodejců. Jarní módní kolekce, stylové oblečení pro děti, hračky, šperky ze dřeva i z kovu, kabelky, pásky a boty, bytové doplňky, bio kosmetiku i různé kreativní dárky, to vše pořídíte přímo od jejich autorů v příjemném prostředí a na čerstvém vzduchu od 9 do 17 hodin. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér, čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni.

Kromě nákupů budete mít příležitost podpořit neziskové organizace a hlavně si užít jedinečnou atmosféru. O hudební doprovod se postará dj Tim Otis z Rádia 1. V těsném sousedství MINT Marketu bude zároveň probíhat i farmářský trh, jehož součástí bude od 11h buskingový koncert kapely Roksan Mandel a od 14.00 divadlo pro děti – Toy Machine představí pohádku Pinocchio. Z MINTu si pak odnesete jarní inspirace pro rodinný šatník, plno svěžích nápadů, jak vylepšit domácnost a čerstvé novinky za světa českého designu a módy. Přijďte podpořit lokální prodejce v době, kdy to nejvíc potřebují.

MINT Market je parta lidí, kteří dělají eventy přes deset let a organizují trhy v desítkách měst po celé republice – jen v Praze už jich proběhlo přes třicet. Vzhledem k situaci proběhne akce v souladu s platnými hygienickými opatřeními. Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webu https://www.mintmarket.cz/cs/trh/praha-31, ve Facebookové události https://www.facebook.com/events/1090763101444717 a také na Instagramuwww.instagram.com/mintmarket.

reklama
reklama
reklama