Článek

JARNÍ SRDÍČKOVÉ DNY

V týdnu od 15.4. do 19.4. se koná tradiční veřejná sbírka jarní Srdíčkové dny, kterou pořádá obecně prospěšná společnost Život dětem již 24 let. Sbírka se koná na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi po celé České republice.
Tváří této sbírky je malá Emminka. Její maminka žila bez rodičů téměř na ulici a když v době covidu otěhotněla, její partner prostě odešel, a tak zůstala na všechno sama. Navíc zjistila, že její milovaná holčička trpí tzv. Othaharovým syndromem. Ten se projevuje silnými a častými epileptickými záchvaty, které poškozují mozek. Nikdo neví, co bude s Emminkou, která je jako hadrová panenka dál, maminka s ní rehabilituje a doufá v zázrak. Srdíčkové dny pomohou nejen Emmince, ale pochopitelně mnoha dalším nemocným dětem.
Pokud na ulici dobrovolníky nepotkáte, můžete navštívit eshop na www.zivotdetem.cz a sbírkové předměty si zakoupit, také můžete pomoci zasláním dárcovské SMS na číslo 8 77 77 ve tvaru DMS ZIVODETEM 30,60,90 nebo 180.

Podpořit nemocné děti můžete také jakoukoliv finanční částkou na účet 83297339/0800, variabilní symbol 1234.
Život dětem děkuje všem, kteří si na ulici koupí sbírkové předměty nebo pomohou nemocným dětem jiným způsobem. A taky je potěší, když se školy nebo firmy do sbírky zapojí. Stačí vyplnit přihlášku, kterou najdete na webových stránkách www.zivotdetem.cz/formulare/prihlaska-srdickove-dny/

reklama
reklama
reklama