Článek

KEVIN MORBY V MEETFACTORY

Poslední srpnovou sobotu se do smíchovské továrny vrací miláček hudebních fanoušků i kritiků, americký písničkář Kevin Morby, tentokrát i s doprovodnou kapelou The Photographs.

Morbyho sugestivní, konverzační a reflexivní styl psaní písní se zdokonaluje s každou nahrávkou a dnes patří mezi špičku americké písničkářské scény společně s Billem Callahanem, Kurtem Vilem, Sharon Van Etten, Willem Oldhamem, a Jeffem Tweedym. Představí svoji nadcházející novinku This Is A Photograph produkovanou Samem Cohenem.

Na desce konfontuje myšlenky smrtelnosti a nezastavitelného plynutí času, šok a strach vyvolaný nečekaným zdravotním kolapsem svého otce, který Morbyho přivedl na melancholickou cestu kontemplace nad svým dětstvím a dospíváním i úvah o pomíjivosti okamžiku nad alby rodinných fotografií. Následovala krátká cesta do Memphisu, kde Morby po dlouhých zadumaných dnech trávil večery v hotelovém pokoji a dal vzniknout materiálu na novou dlouhohrající desku.

The singer-songwriter’s seventh record is a Memphis vision quest—an earnest, ambitious collection that touches on family, nostalgia, and mortality. (— Pitchfork).

Host: Liam Kazar

Kevin Morby (US) + Liam Kazar (US)

27.8. ve 20 hodin

Vstupenky:
420 KČ na webu MeetFactory a na GoOut.cz
490 KČ na místě 

https://www.facebook.com/events/2049053075275334/

reklama
reklama
reklama