Článek Soutěž

KOLLEKTIV TURMSTRASSE, ZÁSTUPCI DIYNAMIC, SE VRACÍ DO ROXY

Kollektiv Turmstrasse se vrací. Zástupci labelu Diynamic tentokrát vystoupí live. Roxy zahalí minimal techno a melodický house.

Proslavili se tracky jako Sorry I Am Late či Ribbon Reef. V posledních letech jsou známí svým promyšleným a odlehčeným zvukem. „Jsme přátelé déle než 15 let,” představuje je Solomun. „Spojili nás společní přátelé, zájmy a obecně podobné vnímání hudby a života.”

Svou hudbu filmových kvalit vydávají vedle Solomunova labelu také na labelu Connaisseur anebo svém vlastním Musik Gewinnt Freunde. Jejich nedávný počin Unity of Opposites #1 je reakcí na digitalizaci, globalizaci a pandemii. Dokazuje, že stále drží prst na tepu doby – představení proběhlo virtuálně v kouzelném 3D světě. O posledním EP Yap říkají, že představuje „tracks about love, fear and lots of other emotions,” ale především hudbu, u které se můžete dobře bavit.

Kollektiv Turmstrasse se zrodil z nadšení dvou přátel pro interakci mezi technologií a hudbou. Jejich vztah charakterizuje to, že si slepě důvěřují, když na to přijde. „Během pandemie se Christian rozhodl, že bude pracovat v pozadí. Vždy jsme měli různé silné stránky a v dobách s nejistou budoucností jsou taková rozhodnutí důležitá pro vnitřní klid. Pořád jsme Kollektiv Turmstrasse, lidé si akorát musí zvyknout, že ten hezoun už není na pódiu,” vzkazuje Nico.

Pátek 4/11 v Roxy patří vzpouře snílků a Kollektivu Turmstrasse.

facebook.com/kollektivturmstrasse
kollektiv-turmstrasse.com
instagram.com/kollektiv_turmstrasse


BE30:
28/10  ➔ 999999999
29/10  ➔ Anjunadeep
4/11    ➔ Kollektiv Turmstrasse
7/11    ➔ Ezra Furman
9/11    ➔ Lake Malawi
21/11  ➔ Selah Sue
25/11  ➔ PAN-POT (Second State)
26/11  ➔ Eli Brown

9/3      ➔ Mezerg
TBA    ➔  Monika Kruse

Soutěž

Ve čtvrtek 3.11. můžete vyhrát dvě vstupenky na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama