Článek Soutěž

KOVACS PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVOU DESKU

KOVACS

14. 11. 23 ♦ Roxy, Praha

V náruči vlastních hříchů: Kovacs představí v Praze novou desku

Nizozemská zpěvačka Sharon Kovacs čerpá z historické tradice soulu a dává mu relevanci v dnešním světě. Jejím písním nechybí silné emoce ani autobiografická témata, třeba když se věnuje vlastním závislostem a pochroumaným vztahům. Inspirovaly ji Bette Davis, Amy Winehouse nebo Beth Gibbons (Portishead), Kovacs ale našla vlastní pevnou půdu pod nohami a kreativní svobodu. A má zcela pod kontrolou vše od skládání hudby, přes kostýmy, po podobu stage i výrazné masky. V pražském klubu Roxy vystoupí 14. listopadu 2023. Vstupenky v ceně 795 korun budou v prodeji od 8. června na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Její letošní album Child of Sin je dosud nejdrsnějším materiálem, na kterém se Kovacs nebojí čelit vlastním hříchům a hledat odpuštění. Přesně takový je i stejnojmenný singl, na kterém hostuje frontman Rammstein Till Lindemann. Za sebou má i koncertování s Robbiem Williamsem a vystoupení na největších festivalech jako Glastonbury nebo Sziget. 

„Když o písničce příliš přemýšlíte, oslabuje to její dopad,“ říká Kovacs a přesně tím se sama řídila při skládání aktuální desky. Náročná tvorba předešlého alba, kterému se nevyhnuly kompromisy, jí pomohla k uvědomění si toho, co potřebuje nejvíce. Tím, že opustila nahrávací společnost, konečně získala vysněnou svobodu: „Ve všem mám teď první i poslední slovo, na Child of Sin konečně můžu zúročit vše, co jsem se za minulé roky naučila. Tohle album naprosto reprezentuje to, kým jsem se stala. Je na sto procent upřímné a syrové,“ prozradila Kovacs.

vstupenky a událost Fource | https://fource.cz/cs/events/kovacs-23/
facebookový event | https://www.facebook.com/events/648312030130276/
 

Soutěž

V pátek 10.11. můžete soutěžit o dvě vstupenky na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama