Článek Soutěž

KRYPTOMĚNOVÁ KONFERENCE CRYPTOBYTE V LIBERCI

Blockchain, bezpečnost, anonymita a milionové transakce. Co tato slova pojí? KRYPTOMĚNY!

Třetí ročník již tradiční kryptoměnové konference CryptoByte zavítá 4. května 2024 na půdu Technické univerzity v Liberci. Konference se v minulých ročnících zúčastnilo přes 900 návštěvníků. Co si pro nás organizátoři připravili na tento rok?

CryptoByte se do hloubky zabývá nejen bitcoinem, ale i dalšími kryptoměnami a tématy souvisejícími s nimi. Zaměření konference je také na různé altcoiny, investice, zdanění, ochranu soukromí, bezpečnost, legislativu, regulaci a ekonomiku spojenou s kryptoměnami. Novinkou minulého roku je rozhodně Umělá inteligence [AI], kterou už teď mnoho lidí spojuje se svým podnikáním a obchodováním na burze. Ani AI nemůže na konferenci CryptoByte chybět. Dokonce si budete moci popovídat s AI robotem AI.kem. [ajkem].

Konference je skvělou příležitostí pro seznámení se s dalšími kryptonadšenci a odborníky. Příležitost, pustit se do rozhovoru s hlavním ekonomem Trinity Bank Lukášem Kovandou nebo si dát kávu s majiteli největší české kryptoměnové burzy Coinmate, se vám jen tak nenaskytne. Mezi dalšími se návštěvníci mohou těšit na ekonoma Josefa Tětka nebo youtubera Jakuba Vejmolu, více známého pod nickem “Kicom”. Mezi návštěvníky nebude chybět ani legenda mezi českými bitcoinery Marek “Slush” Palatinus. Řady řečníků posílí mimojiné také tvůrce první české knihy o Bitcoinu, ekonom a člen Národní ekonomické rady vlády, Dominik Stroukal. Ze slovenských hostů se do Liberce přijede podívat i autor mnoha knih o kryptoměnách Juraj Bednár či globální oportunista Pavol Lupták.

CryptoByte však není pouze o panelových diskuzích a přednáškách. Vedle hlavního celodenního programu, který se odehrává ve třech přednáškových aulách, poběží také workshopový program. Na workshopech se můžete dozvědět o instalaci a funkcích kryproměnových peněženek nebo se v neformální atmosféře pobavit s odborníky na právo a daně v oblasti kryptoměn. Ani tentokrát nebude chybět doprovodný a venkovní program.

Organizátoři chtějí tento ročník přiblížit také těm, kteří se o kryptoměny zajímají jen okrajově a nejsou novými technologie úplně políbení. Na konferenci potkáte širokou škálu lidí od podnikatelů s kryptoměnami, přes vývojáře, influencery, až po právníky a daňaře.

Návštěvník se může přímo na místě v expo prostoru setkat se zástupci českých a slovenských firem, jako je například Štosuj.cz, Bitcoman nebo SatoshiLabs a Braiins.

“Rádi podporujeme akce pro komunitu kryptonadšenců a CryptoByte je jednou z nich. Přestože náš těžařský byznys je hodně globální a operujeme od Ameriky až po Blízký východ, rádi se setkáme s českou a slovenskou kryptoměnovou komunitou v Liberci v opravdu přátelské atmosféře,” uvedl Michal Bílek, Co-founder & CSO z projektu 2Bminer.com.

Skvělá konferenci má ještě skvělejší občerstvení a o dobré jídlo nebude 4. května v Liberci rozhodně nouze. Už jste chutnali pizzu placenou bitcoinem? Na konferenci budete mít jedinečnou možnost bleskové platby vyzkoušet. Organizátoři mysleli i na návštěvníky, kteří kryptoměny nevlastní. Pro tyto případy můžete přímo na konferenci směnit vaše mince v některém z bitcomatů a pizzu si za několik satoshi [bitcoin drobných] koupit.

Více informací o konferenci, programu a vstupenkách naleznete na oficiálním webu: www.cryptobyte.cz.

reklama
reklama
reklama