Článek Rozhovor

LIQUICITY SE VRACÍ DO PRAHY

V sobotu 18. března 2023 se odehraje další kapitola legendárního liquid drum & bassového mejdanu Liquicity. Sedmá edice největšího indoor Liquicity eventu na světě proběhne v Malé Sportovní Hale v pražských Holešovicích.

Na magickou výpravu do Galaxie snů nás vezmou ti nejpovolanější. Za mixem se představí Maduk, Etherwood, Grafix, Pola & Bryson, Kove, Lexurus b2b Polygon, Hiraeth a Drawn Moon. Událost bude hostit zkušená dvojice MCs: Mota & Ben Verse. Účastníci akce se můžou těšit noc plnou emocí, tance, radosti a společných setkání s přáteli, jak je již na každé edici Liquicity zvykem. 

Očekávání jsou veliká, organizátoři ze společnosti Beatworx očekávají vyprodaný event. Více, než polovina vstupenek již našla své majitele a další rychle mizí. V prodeji v síti GoOut je nyní poslední vlna za cenu 890 Kč včetně poplatků. Pro více informací sledujte oficiální událost na Facebooku, nebo Instagram eventu @liquicity_prague

Koupit vstupenky

Připojte se k FB události

Rozhovor

15.3.2023 14:00

Ve středu 15. března si ve 14 hodin budeme o Liquicity povídat ve studia Radia 1, naším hostem bude organizátor Jan Kšonžek.

reklama
reklama
reklama