Článek

MEZINÁRODNÍ KONGRES ZDRAVÍ: NADĚJE V NEMOCI PRO 3. TISÍCILETÍ

Institut pro TCIM zveřejnil program Mezinárodního kongresu zdraví 2021 Praha www.mkz2021praha.cz/#program, který se bude konat online v 3D prostředí a to 10. – 12. 9. 2021.

Kdokoliv se může PŘIPOJIT zdarma přes počítač nebo mobil na www.mkz2021praha.cz

Kongres nabízí pestrý program a informace z celého světa formou ústní, posterové prezentace a výstavních stánků.


Kongres zdraví 2021 začíná v pátek 10.9. v 15:30, v sobotu 11.9. od 10:00 do 17:55 a v neděli 12.9. od 10:00 do 16:50 hod.

Vystoupí zde odborníci z České republiky i celého světa, např.  z Cornellovy university v USA,  z University v Cambridge ve Velké Británii, ze Světové zdravotnické organizace.

 Hlavním bodem jednání kongresu je uvedení do provozu celosvětové informační databáze Platforma 2020 Praha z oblasti TCIM/CAM. Budou zde prezentovány obory tradiční, komplementární a integrativní medicíny (TCIM/CAM).  Například zdokumentované úspěchy oborů jako je homeopatie, ájurvéda, biotronika Josefa Zezulky, kineziologie, tradiční čínská medicína, gemmoterapie a mnoho dalších.

V unikátním kongresovém online 3D prostředí jsou tři přednáškové sály (tlumočení do CZ, AJ, NJ), výstavní stánky, posterové prezentace, bannery, s možností interaktivní komunikace.

Jak uvedl ředitel Institutu pro TCIM/CAM, který tento kongres pořádá, pan Tomáš Pfeiffer: „Rádi bychom rozšířili povědomí veřejnosti o oborech TCIM a jejich využití.  Program je umístěn na www.mkz2021praha.cz , v jednotlivých sekcích se dozvíte o tradičních i moderních léčebných postupech,využívání TCIM/CAM ve světě i ve spojitosti s vědeckým poznáním – například přínosu v pandemii covidu-19. Také o celosvětové informační databázi.“

K zajímavým tématům kongresu bezesporu patří zlepšení stavu při postcovidových příznacích, hypoxii, pomoc dětem s autismem, DMO, výsledky při léčbě roztroušené sklerózy, způsoby plnohodnotnějšího přístupu k životu, prevence civilizačních nemocí, včetně rakoviny a další.

„Jen nemoudrý zahrabává léčivé prameny jen proto, že nevěří, že jsou, ač je sám může někdy potřebovat.“ Proto je mottem kongresu: „Zdraví nezná hranic – hledejme co nás spojuje.“

www.zdravi2021.cz

reklama
reklama
reklama