Článek

MIDI LIDI A KONĚ A PRASE VYSTOUPÍ V AKROPOLI

Cestování Časem, žánry i poetikou. Jednou z hlavních hvězd druhého ročníku koncertní série Pulz bude kapela MIDI Lidi, kterou doplní Koně a Prase. Ve čtvrtek 13. dubna vystoupí v Paláci Akropolis.

MIDI Lidi

Nikdo se ti nebude smát, když budeš mít lidi rád. Jednoduchým, a přitom naprosto trefným sdělením pojmenovali MIDI Lidi na jaře 2021 svou řadovou desku. Jen o den později pak fanouškům přidali nášup ve formě alba Heal The World, konečně! Nevyzpytatelnost a určování vlastních pravidel patří k hlavním znakům nadčasové skupiny už od jejího vzniku v polovině nultých let v Brně. Specifickou estetiku a smysl pro humor v její hudbě doplňuje hravý electropopový zvuk s osobitými texty, které pohromadě vykrašlují vlastní univerzum MIDI Lidí. Jejich velký pražský koncert si můžete užít v dubnu v Paláci Akropolis.

Koně a Prase

Třebaže spolu zakládající členové kapely začali hrát po vernisážích už v roce 2013, svou debutovou desku vydali až o sedm let později. Právě Bramborové Hity dostaly Koně a Prase na mapu české alternativní scény. Jejich kritické i zábavné texty o každodenních situacích všedních lidí se z domovského Valašského Meziříčí postupně prosadily třeba v hitparádě Velká sedma a na řadě tuzemských festivalů. Nyní Viktor, Martin a Lenka absolvují své první vystoupení v pražském Paláci Akropolis.

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/midi-lidi+kone-a-prase/jqoq/

FB událost: https://fb.me/e/2wBiXsSYG

reklama
reklama
reklama