Článek

MLADÍ LADÍ JAZZ PŘIPOMÍNAJÍ PŘEDCOVIDOVOU DOBU

Nezávislí hudebníci potřebují podporu a možnost vystupovat a my pro udržení příčetnosti potřebujeme dobrou hudbu. S tímto heslem připravili Mladí ladí jazz sérii pěti pátečních streamů nazvaných výmluvně F*ckin’ Friday. Ze stylového, industriálního prostředí klubu Swim streamují tento pátek už počtvrté kombinaci jednoho vystoupení interpreta a jeden dj set jako afterparty.

Následující stream v pátek 2. 4. se pak ponese ve znamení mladé krve pražské scény. Večer otevře dívčí trio Viah se svými něžnými tóny syntezátorů, jemnými vokály a propracovanou choreografií, afterparty pak opanuje DJ KEWU, divoký kůň ze stáje Addictcrew, který má na pažbě už takové zářezy jako hraní v Londýně nebo v Antverpách.

Na posledním F*ckin’ Friday 9. 4. pak vystoupí MC, beatboxer a multiinstrumentalista Jen Hovorka v tandemu s jazzovým bubeníkem Markem Urbánkem a DJkou Štěpánkou Sigmundovou alias Step by Step na afterparty. 

Sledujte Facebook Mladí ladí jazz aby vám žádný stream neunikl, můžete se zde také podívat na záznamy z již odvysílaných streamů a užít si tak i koncerty které jste nestihli.

It´s F*ckin’ Friday!

reklama
reklama
reklama