Článek Soutěž

NA MYSTIC SK8 CUP 2022 VYSTOUPÍ R.A. THE RUGGED MAN, IGNITE NEBO MOJA REČ

24. – 26. 6. 2022 / Praha, Štvanice – skatepark
Předprodej: www.goout.cz
www.mysticsk8cup.cz
www.facebook.com/MysticSk8Cup
www.instagram.com/mysticsk8cup

Tradiční třídenní závod světového poháru ve skateboardingu proběhne letos ve dnech 24. – 26. června 2022. Na 27. ročník Mystic Sk8 Cupu, který se řadí mezi největší skateboardové události v Evropě, se na pražský ostrov Štvanice sjede více než 150 zahraničních a domácích závodníků, kteří zde budou soutěžit v disciplínách street a bowl o celkovou dotaci 30.000 USD. I letos je Mystic Sk8 Cup zařazen do série závodů organizace World Cup Skateboarding. Program Mystic Sk8 Cupu doplní koncerty zahraničních a domácích kapel.

Součástí pátečního programu bude nově Mystic Cypher King – taneční breaking battle nejlepších CZ a SK b-boys, kterého se zúčastní také hvězdný Dr. Hill. Hudebně naváže hodinovým vystoupením rapper Michajlov.

Ignite – This Day / https://youtu.be/Kfc_Az_P-UE

Sobotní večer ovládnou kalifornští IGNITE, kteří představí skvělou novou desku plnou výbušného melodic hardcoru a punk rocku. Oporou této desky je zejména nový zpěvák Eli Santana, který si tímto odbude před domácím publikem premiéru. Jako support vystoupí domácí Suffer, kteří od roku 2012 koncertují pouze výjimečně. Letos oslaví na Štvanici 25 let a připomenou svůj nadčasový melodický punk rock v duchu DIY.

R.A. The Rugged Man – All my heroes are dead / https://youtu.be/RbCV24IHWOY

V neděli zakončí Mystic Sk8 Cup R.A. The Rugged Man, který patří vedle jmen jako Mobb Deep, Wu-Tang Clan, Kool G Rap, Rakim nebo Notorious B.I.G. do Bible amerického hip-hopu. Těžko hledat umělce, který si téměř po třech dekádách drží správný kurz a dokáže být kontroverzní ve správný čas a zároveň respektovaný. Být autentický a mít excelentní flow je totiž přesně to, co drží tohot newyorského rappera dlouhodobě na vrcholu. Jeho show podpoří slovenská hip-hopová stálice Moja Reč, která vystoupí v Praze po třech letech.

Třídenní vstupenky zakoupíte na www.goout.net.
Jednodenní vstupenky se budou prodávat pouze na místě.

Soutěž

V pátek 17.6. můžete soutěžit o dva vstupy na Mystic Skate Cup.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama