Článek

NA MYSTIC SK8 CUP MÍŘÍ DOG EAT DOG I WOHNOUT

3 – 5. září 2021
Praha, Štvanice – skatepark
Předprodej: www.goout.cz
www.mysticsk8cup.cz
www.facebook.com/MysticSk8Cup
www.instagram.com/mysticsk8cup


26. ročník skateboardových závodů Mystic Sk8 Cup, který proběhne ve dnech 3. – 5. září 2021 na pražském ostrově Štvanice, bude mít i letos tradiční koncertní část, která následuje každý den po skončení závodů.

V sobotu 4. září vystoupí legendární parta Dog Eat Dog z New Jersey, aby ukázala, že i po 28 letech od vydání prvního alba stále patří k těm nejlepším koncertním kapelám, které mají zároveň ke skateboardingu hodně blízko. Jejich fúze hardcore punku, rapu a dalších řízných stylů je přesně ten důvod, proč na ně ani po letech nedají jejich fanouškové dopustit. Jako support vystoupí domácí Loco Loco.

Neděle 5. září bude patřit domácím Wohnout, kteří speciálním koncertem oslaví 25. výročí kapely a zároveň oficiálně pokřtí novou desku Huh! Jako hosty si přizvali Pekelné koně.

Vstupenky lze na všechny koncerty zakoupit i samostatně, kde je vstup do areálu možný cca od 18h. V rámci permanentky mají návštěvníci všechny koncerty v ceně, stejně tak u jednodenních vstupenek, které bude budou v prodeji jen na místě.

Předprodej na www.goout.net

reklama
reklama
reklama