Rozhovor

NOVÝ SINGL A KONCERTY NYLON JAIL

Indie rocková kapela Nylon Jail vydává v pátek 18.11. první singl Man Like You z nové desky a vzápětí ho představí na koncertech v Olomouci a v Praze. V Olomouci zve kapela také na talkshow s Davidem Hrbkem, lektorem Muzea umění v Olomouci, moderátorem a spisovatelem, která se bude konat v den koncertu od 18 hodin v Jazz Tibet Clubu a je pro veřejnost zdarma.

Jako první skladbu z nového a v pořadí již třetího studiového alba vybrali olomoučtí Nylon Jail singl Man Like You. Tuto novinku hned v den vydání 18. listopadu pokřtí kapela v Olomouci v Jazz Tibet Clubu a o den později v Praze v klubu Varšava. Předtím, než se připravované album Kings of The Weaklings dostane k fanouškům, vydá kapela ještě jednu skladbu a to těsně před koncem roku, v pátek 30.12.2022. Singl Man Like You bude k poslechu na všech hlavních streamovacích službách o půlnoci mezi  17. a 18. listopadem, do playlistů si ho ale fanoušci můžou zařadit již dnes a to na této adrese: https://orcd.co/manlikeyou

Nylon Jail slaví deset let své existence, za tu dobu si vytvořili svůj originální zvuk. Spolupráce zpěváka Jiřina Jiráka se doplňuje se skladatelskými schopnostmi Romana Vičíka jako jing a jang. Temné rockové balady občas odhalí špetku naděje a nahodí husí kůži. To platí i o nové skladbě Man Like You, která stejně jako celé album vznikla pod dohledem Ondřeje Ježka ve Studiu JáMor.  Nylon Jail v průběhu listopadu představí i nový videoklip na právě vydaný singl v režii Víta Hradila. Ten má také podpořit závěr crowdfundingové kampaně na Hithitu (https://bit.ly/NJhithit), která má za cíl vybrat 218.000Kč do 26. listopadu 2022.

Na albu Kings of The Weaklings spolupracovali Ondřej Ježek, Roman Vícha, Jakub Vejnar, Tony Dlapa, Tomáš Procházka, Michaela Štaffová (původní sestava NJ), Filip Lorenc, Jan Lauro, Robert Nebřenský a Vojta Procházka. Na koncertě 18. listopadu v Jazz Tibet Clubu vystoupí Nylon Jail, tedy Vičík a Jirák, v doprovodu těchto hudebníků: Filip Lorenc – baskytara, Jiří Kráčmar – kytara, Petr Mlynář – klávesy, synth, Adam Koš – bicí.

Rozhovor

22.11.2022 17:00

Na Radiu 1 si budeme povídat s hudební skupinou Nylon Jail.

reklama
reklama
reklama