Článek Soutěž

ONE DAY JAZZ FESTIVAL – MEZZOFORTE

One Day Jazz festival přiváží do Prahy islandské Mezzoforte!

One Day Jazz Festival, za kterým stojí známý slovenský bubeník Martin Valihora, oslaví 14. června v Praze své patnácté narozeniny. V Lucerna Music Baru se ke gratulantům připojí islandská jazz-funková kapela Mezzoforte, která loni oslavila 45 let existence. Průkopníci evropských fusion-funkových trendů pobláznili světovou klubovou scénu v polovině 80. let svým hitem Garden Party. Od začátku definují žánr instrumentálního pop-fusion jazzu, diskografie čítá čtrnáct alb. Vystoupili na nejslavnějších světových festivalech. V Praze vystoupí ve speciální sestavě s Martinem Valihorou, který s Mezzoforte spolupracuje již několik let a českému publiku je známý i jako člen projektu Illustratosphere Dana Bárty. Mezzoforte podpoří populární trio -123minut se svým originálním projevem propojujícím množství žánrů.

Martin Valihora je slovenský bubeník a perkusista. Hrál ve slovenských popových, rockových a jazzových kapelách jako IMT Smile, Midi, Prúdy, Fermata, Kvartet Gaba Jonáša, Barflies, Deepnspace, Collegium Musicum a další. Známý je také spoluprací s japonskou jazzovou klavíristkou Hiromi Uehara..

One Day Jazz Festival přivítal během své patnáctileté historie hvězdy jako Richard Bona, Lionel Loueke, Danilo Pérez, John Patitucci, Brian Blade, Donny McCaslin, Avishai Cohen trio, John McLaughlin nebo právě Hiromi. Vstupenky na koncert Mezzoforte v Lucerna Music Baru 14. června zakoupíte v prodejní síti GoOut.

Youtube:

Mezzoforte https://www.youtube.com/watch?v=R1TosHoYFOU

One Day Jazz Festival https://www.youtube.com/watch?v=dAaPUiKiwWs

FB událost: https://www.facebook.com/events/3352435331687423

Vstupenky: https://goout.net/cs/one-day-jazz-festival-2023-mezzoforte/sziqnrv/

https://www.mezzoforte.com/

https://www.facebook.com/mezzoforte.is

https://onedayjazz.sk/

Soutěž

V pondělí 12.6. můžete soutěžit o dva vstupy na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama