Článek Soutěž

PRAGUE ICE CREAM FESTIVAL NA VÝSTAVIŠTI

Prague Ice Cream Festival: Proč byste tuto lahodnou akci neměli vynechat?

Vážení posluchači Radio 1, s příchodem léta a horkých dnů se nabízí skvělá příležitost, jak si zpříjemnit čas strávený v hlavním městě. Přijďte se ochladit a zároveň si užít nezapomenutelný zážitek na Prague Ice Cream Festivalu! Tato unikátní akce se koná před Průmyslovým Palácem Výstaviště Holešovické a slibuje, že si každý najde svůj oblíbený kousek mezi stovkami nabízených zmrzlin. Proč byste tuto akci rozhodně neměli vynechat? Zde je několik důvodů:

1. Neuvěřitelný výběr zmrzlin

Na Prague Ice Cream Festivalu se sejdou ti nejlepší výrobci zmrzliny z celé republiky i ze zahraničí. Budete mít jedinečnou příležitost ochutnat širokou škálu zmrzlin – od tradičních vanilkových a čokoládových po exotické příchutě, jako jsou mango-chili nebo levandulová zmrzlina. Každý stánek nabídne své jedinečné kreace, které vás jistě ohromí svou chutí i vzhledem.

2. Inovativní a zdravé alternativy

Festival myslí i na ty, kteří dbají na zdravý životní styl nebo mají specifické dietní požadavky. Můžete se těšit na veganské zmrzliny, bezlaktózové varianty, sorbety plné čerstvého ovoce nebo zmrzliny bez přidaného cukru. Pro malé návštěvníky bude připravena celá řada zdravých a přitom lahodných dobrot.

3. Zábava pro celou rodinu

Prague Ice Cream Festival není jen o zmrzlině, ale také o zábavě. Pro děti budou připraveny různé atrakce, skákací hrady a kreativní dílničky nebo malování na obličej a mnohem více. Pro dospělé návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program včetně živé hudby, tanečních vystoupení a kulinářských workshopů.

4. Soutěže a výhry

Máte rádi soutěže? Festival nabídne několik zábavných soutěží, do kterých se můžete zapojit a vyhrát skvělé ceny. Ať už se jedná o soutěž v rychlosti pojídání zmrzliny, kreativní zmrzlinové kreace nebo fotografické soutěže, každý si přijde na své a může odnést domů nejen sladké zážitky, ale i hodnotné ceny.

5. Podpora lokálních výrobců

Navštěvou festivalu podpoříte také malé lokální výrobce, kteří s láskou a péčí vyrábějí své produkty. Je to skvělá příležitost ochutnat zmrzliny, které běžně nenajdete v obchodech, a podpořit místní podnikatele.

6. Skvělá atmosféra

Prague Ice Cream Festival hostí letos desítku kapel. Těšit se můžete například na Papalescu 2, Please the Trees, Lazer Viking, Mutanti Hledaj Východisko, Spoluznít, Andy Cermak a známe DJs jako je Josef Sedloň a Tokátko. Denní party začíná už po poledni.

Praktické informace

Festival proběhne v sobotu a neděli od 10:00 do 22:00 hod. Vstupenky je možné zakoupit online i na místě, přičemž děti do 5 let mají vstup zdarma. Doporučujeme dorazit včas, abyste si mohli naplno užít všechny nabízené aktivity a degustace.

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek, který osvěží vaše smysly a přinese vám radost. Prague Ice Cream Festival je ideální místo pro rodinný výlet, rande nebo setkání s přáteli. Těšíme se na vás!

S láskou k zmrzlině,

PICF COOL TEAM

I SCREAM, YOU SCREAM, WE ALL SCREAM FOR ICE CREAM!!!“ 

Aktuální FB událost: https://fb.me/e/1cMwSTJ5C

Webové stránky: www.pragueicecreamfestival.cz 

Info pro návštěvníky v AJ: http://www.pragueicecreamfestival.cz/en/ 

FB fanpage: http://bit.do/PICF 

Instagram: http://bit.do/PICF_IG 

Otevírací doba: Sobota a neděle 22.-23. 6. 2024 / 10 – 22 (v neděli do 18) h

Místo konání: venkovní prostory Výstaviště Holešovice Praha 

Soutěž

V pondělí 17.6. můžete soutěžit o dva vstupy na festival a klíčenku.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama