Článek Soutěž

PRAGUE ICE CREAM FESTIVAL

Prague Ice Cream Festival je unikátní svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015 a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě.


V posledních ročnících navštívilo festival přes 50 000 návštěvníků všech generací. Samozřejmě zde nenaleznete pouze zmrzliny-ať už typu gelato, točené, jogurtové, ice roll, sorbety, speciální – veganské, bio či nanuky, ale jako festival pro celou rodinu nabízíme zábavu pro děti i dospělé, množství soutěží nebo ochutnávek. Na své si přijdou i milovníci čerstvého ovoce, alko i nealko nápojů, kávy či dobrého občerstvení.  Stálice festivalu PURO gelato letos připravilo pro letošek speciální příchutě Pink Chai latte a Blue spirulina a utkají se společně s ostatními zmrzlináři o titul zlatý, stříbrný a bronzový zmrzlinář pro rok 2021.Od 11 hodin vystoupí s koncertem Anna Slováčková. Festival se koná 29.8. od 10,00 do 19,00 hodin na pražském Výstavišti a stánky jsou dostupné po celou dobu otevření areálu akce.Vstupenky je možné zakoupit v kamenných prodejnách v Praze, Brně, Plzni a Ostravě či přes GoOut.

Prague Ice Cream Festival – Hlavní stránka | Facebook

Prague Ice Cream Festival

Soutěž

V úterý 24.8. a čtvrtek 26.8. můžete soutěžit o VIP vstupenku s doprovodem, tašku, triko festivalu, nápoje a další dárky od Prague Ice Cream festival, který se koná 29.8. na pražském Výstavišti. Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama