Rozhovor

PSYCHEDELICKÝ BLUES-TRANCE MY BABY V PRAZE

26. 04. 23 ♦ Kasárna Karlín, Praha

Psychedelický kytarový rituál My Baby se vrací do Prahy. Inspiraci si bere nejen z rocku a blues, ale i alternativní taneční scény. Jejich opojné riffy v kombinaci s jemným hlasem zpěvačky a houslistky Caty van Dijck roztančily diváky na festivalech jako Glastonbury, Sziget nebo Pinkpop. Do Prahy tentokrát v Amsterdamu usazené trio přiveze nové album Sake Sake Sake, které produkoval Steve Dub (The Chemical Brothers).

V Kasárnách Karlín vystoupí My Baby 26. dubna. Vstupenky budou v prodeji od 16. prosince na fource.cz a v sítích GoOut.cz a Ticketmaster. Už 15. prosince se ke vstupenkám dostanou registrovaní uživatelé programu Fource Friends.

Debut Loves Voodoo! vydali v roce 2013 a už tehdy zaujali svým organickým zvukem plným energie a vnitřního napětí. Sami svou tvorbu popisují jako psychedelický blues-trance. Na aktuální nahrávce se vrací k taneční extázi přelomu milénia a jejich texty tentokrát poodhalují o něco temnější stránku a reflektují střet hudebníků s každodenní realitou. Temný groove desky má být odrazem vnitřního dialogu členů kapely. Jak odmítnout škodlivé hodnoty společnosti, když neustále zpochybňujeme ty vlastní?

facebookový event | https://www.facebook.com/events/646093650641944

vstupenky na webu Fource | https://fource.cz/cs/events/my-baby-23/

Rozhovor

26.4.2023 14:00

Ve studiu Radia 1 si budeme povídat se skupinou MY BABY.

reklama
reklama
reklama