Článek

REPUBLIC ARTISTS 16. DUBNA V CHAPEAU ROUGE

Už v sobotu 16. dubna budete mít možnost slyšet ty nejlepší djs z kolektivu Republic Artists na třípatrové party v klubu Chapeau Rouge. Těšit se můžete na fúzi stylů garage, acid, house a techna.

Hlavním hostem večera bude polský dj a producent Jacob B. Typický zvuk, objevující se v jeho hudební produkci oceňuje a hraje mnoho djs světového formátu. Jsou to například Adam Beyer, Dj Hell, Groove Armada, Hannah Wants, Mark Farina, Saytek, Citizenn, Ben Mono, Dale Howard, Amine Edge, De Sluwe Vos, Slam, Siopis, Betoko, Pirupa, Detlef, Psycatron, Daniel Bortz, Chris Fortier, Denite, Stephan Hinz, Max Graham, Bill Patrick nebo Melokolektiv. Tracky Mushrooming https://youtu.be/nEPYbvQaUto a Sruba https://youtu.be/Z3lgCrqTeoQ jsou nejprodávanějšími skladbami na labelu Republic Artists Records. Jacobovu produkci můžete také najít na labelech fabric records, Phobiq Recordings, 124 Recordings a Say What?
Spolu s Jacobem B se na techno podlaží představí Thomas Tesla a Sammy Boyko. Na house stagei to bude djské trio, které se často objevuje v klubu Wildt: Kirill Astra, Asi a Unjack. Na baru se představí stálice české scény djka Lillou a Sam Gittis. 

Join the troops partisans!

POZOR! S letákem, který si můžeš vyzvednout do pátku na baru v Chapeau, máš vstup do 23:00 zdarma.

Datum: sobota 16. dubna 2022

FB Event www.facebook.com/events/268643885474410 

Vstupné: do 23:00 – 100 Kč, od 23:00 – 150 Kč

Start: 22:00 www.republicartists.co.uk

// R1 – techno //

Jacob B (PL)

https://ra.co/dj/jacobb

Thomas Tesla

https://ra.co/dj/thomastesla

Sammy Boyko

https://ra.co/dj/sammyboyko

// R2 – underground house and minimal grooves //

Kirill Astra

https://ra.co/dj/kirillastra

Asi

Unjack

// R3 – all shades of house //

Lillou

https://ra.co/dj/lillou

Sam Gittis

reklama
reklama
reklama