Článek

ROCK CAFÉ OSLAVÍ 31. NAROZENINY

První rok ze čtvrté dekády své existence má za sebou pražské Rock Café. A ačkoliv bylo jeho fungování stále limitované pandemií a vládními opatřeními, jeho tým a návštěvníci se rozhodně nenudili.

Během jarních měsíců se u vchodu do klubu uskutečnilo na 60 srdcařských okének, díky kterým Rock Café společně s hudebníky, herci, novináři a sportovci vybrali přes 200 000 Kč na charitu. Na podzim se naplno rozjel také program v hudebním i divadelním sále, který se svým rozsahem blížil předcovidovým rokům. Brzda přišla až v závěru listopadu a v prosinci se sílící epidemií.

A právě leden patří v Rock Café každoročně klubovým narozeninám – letos jde už o 31. výročí tohoto legendární klubu v srdci Prahy. Na velké akce to ale zatím není, tak trochu netradiční oslavu v podobě charitativního narozeninového marketu ale produkční tým připravil – ten se uskuteční už ve středu 26. ledna od 17:00! V prodeji bude merch Rock Café a také spřátelených kapel, divadel a výtvarníků, kompletní výtěžek pak poputuje na nákup Nocleženek v rámci projektu Armády spásy. A chybět nebude samozřejmě ani hudba, tentokrát v akustickém podání – zahrajou třeba We Are The Hills nebo Trendy Brandy.

Rock Café se vždy snažilo kromě hudby a divadla pomáhat potřebným a jinak tomu nebude ani v případě jeho 31. narozenin. Pokud chcete i vy podpořit dobrou věc, odnést si domů nějaký merch nebo třeba knihu a ještě si připít vychlazeným pivem na narozeniny nejstaršího pražského klubu, máte ve středu 26. ledna tu nejlepší příležitost!

FB událost: http://www.facebook.com/events/944269732876671 

reklama
reklama
reklama