Článek Soutěž

RUTS DC VE FUTURU

Futurum Music Bar & D Smack U Promotion uvádějí

RUTS DC / UK

21. 11. 2023, doors 20:00

Futurum Music Bar, Praha

Vstupenky za 460 Kč + poplatky v prodeji na futurum.musicbar.cz a goout.cz: https://futurum.musicbar.cz/program/ruts-dc-uk/. Vstupné na místě 550 Kč.

AUTOŘI HITU BABYLON’S BURNING RUTS DC PŘIVEZOU DO PRAHY NOVOU DESKU

Legenda britského punk-rocku Ruts DC se vrací do Prahy, a to rovnou s novou deskou. Punk 70. let z ulic Londýna je kapitola sama pro sebe. Jsou v ní dramatické příběhy, vznikly nezapomenutelné kapely, některé z nich s velice krátkou životností. Spletitý osud potkal i The Ruts, kteří dnes vystupují pod názvem Ruts DC. Udělali hit, skvěle jim to hrálo, potkala je tragédie, rozpadli se, po letech se dali znovu dohromady. V loňském roce vydali novou desku, teď s ní obráží pódia a 21. listopadu vystoupí v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 460 Kč + poplatky v prodeji: https://futurum.musicbar.cz/program/ruts-dc-uk/. Vstupné na místě 550 Kč.

Ruts DC (dříve The Ruts) patří k průkopníkům britského punku, v 70. letech byli velkým zjevením na scéně a v roce 1979 poslali do světa legendární skladbu Babylon’s Burning. I ti, kdo si myslí, že ji nikdy neslyšeli, ji ve skutečnosti určitě nejméně jednou slyšeli. Hned o rok později ale kapelu potkala tragédie, zpěvák Malcolm Owen zemřel na následky předávkování heroinem. Ještě tři roky kapela fungovala, ale nakonec se stejně rozpadla. V roce 2007 se k tvorbě vrátila. Od té doby vydali Ruts DC čtyři studiová alba, poslední Counter Culture? v roce 2022.

Ruts DC jsou známí svou originální kombinací punk-rocku a reggae, nebojí se do hudby přimíchat ani dub a ve výsledku jsou zkrátka velmi alternativní skoro až indie kapela. I po letech ví, co dělají a jejich muzika a ani live shows nepatří k těm, které by vyčpěly a žily jen ze zašlé slávy. Naopak, Ruts DC i po téměř padesáti letech do muziky vnášejí punkovou energii a zůstávají originální a sví. Tak si jejich koncert nenechte ujít!

FB událost: https://www.facebook.com/events/221001830528320/

Ticket link: https://futurum.musicbar.cz/program/ruts-dc-uk/

https://futurum.musicbar.cz/

https://www.facebook.com/futurum

https://www.facebook.com/dsmackupromotion/

Soutěž

V pátek 17.11. a pondělí 20.11. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama