Článek Rozhovor

LET IT ROLL: SAVE THE RAVE

Pořadatelé festivalu Let It Roll představují limitovanou edici letošního festivalu!

Přípravy vrcholí, pořadatelé festivalu Let It Roll ladí možné i nemožné. Všichni se již nemohou dočkat festivalu SAVE THE RAVE, který se uskuteční jako náhradní festival za tradiční velký festival. S tím, jak odpočítáváme poslední dny do vrcholu drum & bassového léta, už nyní známe kompletní tým jmen, které se společně s námi chopí výzvy zachránit RAVE. Festival se uskuteční v pátek a v sobotu 6.8. – 7.8.2021 na letišti v Milovicích.

Při pohledu na plakát se tradičně nedají přehlédnout především jména nahoře. A že Belgie nezaostává v rámci drum & bassového exportu za svými sousedy z Holandska, nás přijede přesvědčit Netsky. Ten se po několikaleté odmlce vrátil do hledáčku žánrových fanoušků.

Lahůdkou pak dozajista bude první oficiální společné vystoupení pravé schnitzelpower – rakouských Camo & Krooked b2b Mefjus, které jsme už minulý týden prozradili. No uznejte sami, tohle překvapení jsme si přece nemohli nechat pro sebe. Na holičkách nás pak nenechali ani čeští a slovenští producenti. Královský čtyřlístek A-Cray, Forbidden Society, Madface a Rido doplní Drop Database, Excentric, Holotrope, Magenta, Malcuth & Facutum, Meph, Moongose, No Money, Notequal, Nuex, Öwlie, Qo, Ripple, Simple Souls, Slwdwn, The Prophecy, Thez, Tom Small a také celá řada předních českých i slovenských DJs.

Program festivalu bude probíhat v pátek 6. a v sobotu 7. srpna na celkem 3 stagích. Největší stagí bude letos magický open airový Temple, který si jistě pamatujete z Let It Roll 2019 či Let It Roll Winter 2020. Chybět nebude ani tradiční Portal stage v šapitó a posledním do trojice bude také proslulý Let It Roll Bus.

Hudební areál se nám všem otevře v pátek v 15:00 a program bude trvat až do sobotního rána v 6:00. V sobotu pak začneme s programem v hudebním areálu už ve 12:00 a končit budeme opět v neděli ráno v 6:00.

Nezapomeňte, že kapacita festivalu je limitována v souladu s aktuálně platnými opatřeními. Jinými slovy je v prodeji už jen několik vstupenek, které navíc rychle mizí, tak si ulovte tu svou, dokud jsou ještě k dispozici. Už se na vás moc těšíme a věříme, že i letošní ročník bude další nezapomenutelnou kapitolou v historii festivalu Let It Roll!

Všechny důležité informace najdete na https://letitroll.cz

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/516542966195109

Rozhovor

3.8.2021 14:00

O festivalu Save The Rave si ve studiu Radia 1 budeme povídat s organizátorem Ondřejem Vrbou.

reklama
reklama
reklama