Článek

SNAHA JE PATRNÁ 25 LET – VÝROČNÍ PLES DIVADLA VOSTO5 VE VZLETU

Přijďte oslavit neuvěřitelných 25 let existence Divadla VOSTO5 s jeho členy a maximem těch, kteří se podíleli na jeho dosavadních projektech. U příležitosti tohoto mimořádného výročí pořádá Vosto5ka ve Vzletu slavnostní ples uváděný konferenciéry a zahájený předtančením. Následovat bude vystoupení kapely Snaha a nebude chybět ani tombola, kouzelník, půlnoční překvapení a další oblíbená plesová čísla. K tanci a poslechu bude hrát rytmická kapela Terne Čhave.

Dress code: Black tie (dámy – večerní róba, pánové – smoking, tmavý oblek s kravatou, uniforma; tesil nebo divadelní kostým též vítán.

Odkaz na akci: https://vzlet.cz/akce/vosto5-slavi-25-let

O Divadle Vosto5

Vosto5ka je známá pro svůj neotřelý humor a nadhled. Tvorba tohoto pražského souboru je rozmanitá, stejně jako jeho členové. Jádrem divadla je pětice tvůrců a herců – Ondřej Cihlář, Jiří Havelka, Petr Prokop, Tomina Jeřábek a Ondřej Bauer. Kluci za sebou mají jak televizní skeče, komorní loutková představení, simulace letecké havárie i zásadních historických okamžiků našeho národa, rozhlasovou tvorbu, ale i oceňovaná tradičnější divadelní představení. Na jejich repertoáru najdete divadelně improvizační kabaret, zábavnou talkshow se skutečnými hosty, mytologickou nonverbální klaunérii, divadelní happening z prostředí antického Olympu, dobrodružnou sci-fi simulaci a mnoho dalších projektů. V Praze dosud vystupovali jako stálý host Divadla Archa, Jatek78, Studia Ypsilon a Café V lese. S projekty také cestují po celé České republice a občas zabloudí i do zahraničí. Kluci z Vosto5 se prostě nenudí a vy se nebude nudit s nimi!

Do svého nového domova ve Vršovicích přinesli několik svých divadelních projektů. Za Vosto5kou do Vzletu teď můžete vyrazit na Společenstvo vlastníků, Dechovku, Kupé ve Vzletu a novinku s názvem Sentimetal – Noc, kdy na Kavčím plácku umřel Michael Jackson a Orestés se na to jenom díval.

Více na www.vzlet.cz.

reklama
reklama
reklama