Článek Rozhovor

SOS TURECKO A SÝRIE – AKROPOLIS 29.3.

29. března 2023 se uskuteční večer plný hudby a solidarity na podporu lidí postižených ničivými zemětřeseními, které 6. února zasáhly jihovýchodní Turecko a severní Sýrii. Zemětřesení o síle 7,7 a 7,5 stupně Richterovy škály způsobila rozsáhlé škody v deseti tureckých provinciích, miliony lidí zůstaly bez střechy nad hlavou a počet obětí přesáhl 60 000. I několik týdnů po katastrofě oblasti stále naléhavě potřebují pomoc a oběti se neobejdou bez dlouhodobé podpory.  

Cílem akce je přispět na pomoc v regionu a za tímto účelem na ní vystoupí Prague Modal Music Ensemble, Roksan Mandel Trio, ILÆY ft. Ochepovsky a Hauser, Shum Davar, Nondo a Pink Concrete. Všichni hudebníci a hudebnice podpoří akci bez nároku na honorář a částka za každou zakoupenou vstupenku bude věnována na konto Charity České republiky.

Součástí Noci solidarity bude také solidární trh, na kterém budou k dostání předměty od místních umělců, umělkyň a značek. Návštěvníci a návštěvnice budou moct přímo přispět na pomoc oblastem zakoupením předmětů nebo pomocí QR kódů.

Akci podpořili všichni/všechny vystupující, umělci a umělkyně, Rachot, A Couple O‘ Friends a Palác Akropolis, kteří tím chtějí vyjádřit svou podporu a solidaritu lidem v nouzi.

Spojme se a pošleme pomoc těm, kteří byli zasaženi zemětřesením v Turecku a Sýrii. Vstupenky na akci jsou právě v prodeji.

GoOut: https://goout.net/cs/sos-turecko-a-syrie/szvjtiv/

Návštěvnicí si mohou zvolit cenu vstupenky: 300 / 500 / 750 / 1 000 Kč.

Datum: 29. 3. 2023, 18:30 hodin

Místo: Palac Akropolis

Facebooková událost: https://fb.me/e/11PxvgQgQ

—————————————————————————————————————–

SOS TURKEY & SYRIA – PRESS RELEASE (ENGLISH)

A night of music and solidarity is set to take place on March 29, 2023, to support those affected by the devastating earthquakes that struck southeast Turkey and Northern Syria on February 6th. The earthquakes, magnitudes of 7.7 and 7.5, caused widespread destruction across 10 provinces in Turkey, left millions of people homeless, and caused casualties exceeding 60,000. The needs are still dire several weeks after the catastrophe, and the victims need long-term support.  

The event aims to contribute to the relief efforts in the region, and it will feature a concert by Prague Modal Music Ensemble, Roksan Mandel Trio, ILÆY ft. Ochepovsky a Hauser, Shum Davar, Nondo, and Pink Concrete. All musicians support the event for free, and every ticket purchased will be donated to Caritas Earthquake Appeal for Türkiye & Syria. 

The night of solidarity will also feature a solidarity market, showcasing items from local artists and shops. Attendees can directly donate to the region by purchasing items from the market or using QR codes.

The event has garnered support from all musicians, artists, Rachot, A Couple O’ Friends, and Palac Akropolis, who are joining to show their support and solidarity for those in need.

Let’s unite and send help to those affected by the earthquakes in Turkey and Syria. Tickets for the event are available for purchase now.

GoOut Link: https://goout.net/cs/sos-turecko-a-syrie/szvjtiv/

Attendees can choose their price category: 300 / 500 / 750 / 1,000 CZK.

Date: March 29, 2023, 6:30 PM

Venue: Palac Akropolis

Facebook Event: https://fb.me/e/11PxvgQgQ

Rozhovor

28.3.2023 14:00

Ve studiu se staví organizátorky akce SOS Turecko a Sýrie – Karolína Kania a Cigdem Cevrim

reklama
reklama
reklama